Де ростуть ягоди годжі: все про цілющий рослині

де ростуть ягоди годжі: все про цілющий рослині

Вам знадобиться
 • Ягоди Годжі
 • Доступ до інтернет-магазинів
 • Бажання лікуватися
 • Інформація про лікування ягодами
Інструкція
 • . 1

  З чим асоціюється Китай? Насамперед, це загадковість і екзотика, стародавні традиції, цікаві філософські напрями і унікальна народна медицина. В даний час рецепти лікування безлічі захворювань пов’язані з вживанням поширених в Китаї рослин і дивовижними порадами, неймовірно ефективними по своїй дії. Приблизно 100 років тому помер у Гімалаях Лі Кі Йен, китаєць, який прожив 252 року. Кажуть, він володів таємницею довгожительства, яка доступна сьогодні багатьом, хто цікавиться китайською медициною і знати як вживати ягоди годжі. Весь секрет полягає в тому, що з дитячого віку Лі Кі Йен щодня вживав в їжу ягоди Годжі. Насправді рослина носить офіційну назву «китайська дереза» або «тибетський барбарис».

 • . 2

  Різновид рослини зустрічається і в Росії, де її іменують «вовчої ягодою». Так як батьківщиною китайської дерези є Тибет, не дивно, що саме тутешні лікарі і відкрили вперше чудодійні властивості ягоди Годжі. Де ростуть ягоди Годжі, і які їхні властивості жителі Європи довідалися порівняно недавно з публікації, розміщеній в 2004-му році в популярному журналі «Bazar». У статті розповідалося про можливості боротьби з целюлітом за допомогою невідомої, але явно чарівної ягоди. З тих пір не і стихає інтерес до рослини, підігрітий інформацією про використання тибетського барбарису при онкологічних захворюваннях. Тепер, європейці не просто купують рослина, а й одержимі ідеєю, як виростити ягоди Годжі. Треба сказати, зовні китайська дереза нагадує ягоду обліпихи.

 • . 3

  Той же помаранчевий колір, витягнута, овальна форма. Це повзучий чагарник роду Lycium, сімейства пасльонових. Незважаючи на широке поширення рослини в світі, корисними якостями володіє тільки одне, що виростає в Тибетських горах, на висоті кількох тисяч метрів над рівнем моря. Але, чому рослина вважається не просто цілющим, а унікальним? Насамперед, рослина Годжі містить у своєму складі 21 мінеральний елемент, полісахариди, амінокислоти, а також, вітаміни. Одного тільки вітаміну С є у 500 разів більше, ніж в апельсині! Крім того, в ягоді знаходяться 4 полісахариду і германій, які більш не зустрічаються в одній рослині. Сьогодні проводяться дослідження китайської дерези, які підтверджують, що за допомогою ягід можна відновити порушену структуру ДНК.

 • . 4

  Годжі — потужний антиоксидант, завдяки якому нейтралізується негативний вплив радикалів, продовжується молодість, зберігається активність. Якщо регулярно приймати плоди рослини, нормалізується сон і поліпшується пам’ять. Помічено, що ягоди Годжі знижують артеріальний тиск і перешкоджають підвищенню концентрації цукру в крові на початковій стадії такого захворювання, як цукровий діабет, зміцнюють серцевий м’яз і сприятливо впливають на нирки. Людина, що вживає плоди чудового рослини, має дуже міцною імунною системою. Зміцнення імунітету дозволяє скоротити кількість простудних захворювань. Але, цим не вичерпується користь ягід. Виявляється, Годжі знаходять застосування та офтальмології при лікуванні хвороб органів зору.

 • . 5

  У деяких країнах вже допускається використання ягід для зниження побічних ефектів після проходження курсу хіміотерапії і для блокування зростання злоякісних пухлин. До речі, вживання ягід не менш корисно в період відновлення після хірургічного видалення ракового освіти. Нерідко, тибетський барбарис застосовують для нормалізації функціонування тканин кісткового мозку, активуючи виробництво лейкоцитів. Також, ягоди рослини Годжі є незамінним засобом для захисту печінки та нирок, органів, що здійснюють очистку організму від скупчилися токсичних речовин. Китайська дереза ефективна в боротьбі із зайвою вагою. Між іншим, навіть для лікування атрофічного гастриту на Тибеті використовують ягоди Годжі. Це далеко не всі властивості по-справжньому чудесного рослини.

 • . 6

  Природно, що питання, як виростити Годжі, цікавить не тільки людей, що зазнають нужду в цілющій ягоді, але і багато компаній, що займаються селекцією і продажем рослин. Сьогодні можна придбати плоди дерева і розсаду, призначені для вирощування в домашніх умовах. Ось тільки, чи буде дбайливо вирощене деревце володіти всіма необхідними якостями? Не виключено, що унікальні властивості проявляються завдяки особливостям високогірного клімату і тієї таємничої атмосфері, яка завжди присутня на Тибеті. Придбати ягоди в сушеному вигляді краще всього в одній з азіатських країн, під час туристичної поїздки. Можна виписати їх, вдавшись до допомоги інтернет-магазину. До надійним компаніям відносять Tibetan Godji BerryCompany, Evtrade, Medina, Ningxia і Zao Kang.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :