Денна норма вуглеводів

денна норма вуглеводів

Вам знадобиться
 • Складні вуглеводи
 • Прості вуглеводи
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  Вуглеводи — це одні з самих необхідних речовин для хорошої життєдіяльності організму. Вуглеводи поділяють на дві групи — це прості і складні. Складні вуглеводи складають основу для енергоносіїв, за винятком часу після тренувань. Основними якостями складних вуглеводів є те, що вони досить повільно розпадаються і сприяють незначного підвищення цукру в крові, що в свою чергу не призводить до виділення інсуліну.

 • . 2

  Прості ж вуглеводи сприяють швидкому підвищенню цукру, що веде за собою інтенсивне виділення інсуліну, який в свою чергу призводить до падіння рівня цукру. Як розрахувати добову норму? Денна норма вуглеводів розраховується виходячи з таких показників, як стать, вік і фізична активність. Розрахунок проводиться для кожної людини індивідуально.

 • . 3

  Деякі вуглеводи мають властивості синтезуватися з білків і жирів вже безпосередньо в організмі. У середньому для людини необхідно 400 — 500 грам. Брак вуглеводів в організмі може привести до відкладення жирів в печінці. Надлишок же вуглеводів призводить до ожиріння, атеросклерозу, серцево-судинних захворювань та цукрового діабету. Цей список можна продовжувати довго, але треба просто пам’ятати про те, що не слід займатися самолікуванням або самостійним визначенням добових норм, необхідних організму.

 • . 4

  В середньому денна норма білків, жирів, вуглеводів розраховується досить легко. Всі ці показники можна розрахувати і самостійно, але все ж не варто цього робити, оскільки наслідки неправильного розрахунку можуть бути плачевні. Найоптимальнішим розрахунком вважається — білки: жири: вуглеводи = 1: 1: 4 »Однак, серед цих компонентів ще необхідно присутність і мінеральних солей, і вітамінів, і клітковини. Енергетична цінність їжі, що вживається повинна коливатися від 1200 до 3500 калорій в добу. Це так само залежить від фізичного навантаження людини.

 • . 5

  Норма вуглеводів, які споживає організм, — це важливий показник для життєдіяльності. Не варто ставитися до такого питання зневажливо, так як від цього залежить стан вашого здоров’я в цілому. Незважаючи на те, що для когось це здасться марною тратою часу, згодом неправильне харчування може призвести до безлічі захворювань.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :