Дівчині на замітку: як зробити гарні вилиці

дівчині на замітку: як зробити красиві скули

Вам знадобиться
 • Робити вправи для скул
 • Лифтинговая маска
 • Знати правила нанесення макіяжу
 • Рум’яна
Інструкція
 • . 1

  Усім хочеться виглядати молодо і красиво. Але для цього потрібно докладати деякі зусилля, займатися своєю зовнішністю, приділяти цьому певний час. Спеціальні вправи для скул — прекрасний засіб для корекції обличчя і найпростіший відповідь на питання, як зробити гарні вилиці. Адже овал обличчя може кардинально змінити зовнішність людини в кращу сторону, крім усього, гімнастика для обличчя — це відмінна профілактика обвисання скул. Навіщо чекати цього моменту, краще його запобігти.

 • . 2

  В’ялість шкіри в області вилиць може бути викликана кількома причинами і не тільки віковими. Наприклад, людина різко схуд або така конституція організму. У такій ситуації, як тільки з’явилися мішки на вилицях, як позбутися від них потрібно думати невідкладно. Дуже результативними є ліфтінгові маски. Вони володіють ефектом, що підтягує і одночасно змушують м’язи краще працювати. Маски потрібно робити 3 рази на тиждень.

 • . 3

  Не дуже симпатичні вилиці можна коректувати і змінювати також за допомогою косметики. Головне знати, як фарбувати вилиці правильно і наносити весь макіяж в цілому, щоб підкреслити найкращі риси обличчя, а недоліки навпаки приховати. Для цього потрібно поекспериментувати, підібрати відповідний тон рум’ян або порадитися з професійним візажистом.

 • . 4

  До корекції овалу обличчя потрібно підходити теж здраво, без фанатизму. Потрібно об’єктивно розуміти, вилиці дійсно потребують некоторомісправленіі або це упереджене ставлення до своєї зовнішності. Якщо действітельнопора, то про те, як накачати вилиці на обличчі, дізнатися не складно. Потрібно закинути голову назад, стиснути сильно зуби, а плечі тягнути сильно вниз. У такому положенні напружуються м’язи щік і підкачуються вилиці. Вправу можна робити щодня по 5 — 10 хвилин.

 • . 5

  Макіяж досить сильно може змінити зовнішність будь-якого з нас. Якщо, наприклад, у людини від природи обличчя худе і витягнуте, і це надає помилкової втоми, то достатньо знати, як виділити вилиці рум’янами, додати їм здоровий пишний вид і від уявної утоми не залишиться й сліду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :