Дієта по групі крові

дієта по групі крові

Вам знадобиться
 • Здати аналіз на групу крові
 • Врахувати всі рекомендації
 • Бажання схуднути
Інструкція
 • . 1

  Щоб правильно підібрати дієту по групі крові, необхідно спочатку скласти необхідний аналіз крові в поліклініці або медичному центрі. За його результатами ви дізнаєтеся свою групу крові. На думку вчених, перша група крові існує набагато довше за інших. Прийнято вважати, що у стародавніх людей була саме ця група.

 • . 2

  Харчувалися вони в основному їжею тваринного походження. Тому дієта по крові для володарів першої групи повинна включати в себе всі види м’яса, морепродукти та рибу, а також їжу, зростаючу саму по собі, наприклад горіхи або деякі овочі. Слід виключити з раціону молочні продукти і злакові культури. Після освоєння людиною землеробства з’явилася друга група крові.

 • . 3

  Тим, у кого така кров, підходить майже вся їжа рослинного походження: овочі, деякі крупи, соєві продукти і бобові. Представники цієї групи повинні виключити з раціону молочні продукти, м’ясо, квасоля, картопля і пшеницю. Якщо вірити дослідженням, третя група крові виникла в часи освоєння нових земель. Дієта по крові для представників цієї групи повинна бути більш різноманітною.

 • . 4

  Найбільш їм підходять яйця, деякі види риби і м’яса, молочні продукти, окремі овочі, крупи і фрукти. Краще виключити птицю, а також обмежити вживання деяких морепродуктів, випічки, арахісу, кукурудзи та сочевиці. Люди, у яких четверта група крові, називаються «новими людьми». За твердженнями фахівців, ця група є результатом змішування третьої та другої груп.

 • . 5

  Дієта по крові для людей з четвертою групою вельми обширна і суперечлива. Їх раціон повинен складатися в основному з фруктів, овочів і сої. Можна вживати маложирні молочні продукти, морепродукти, індичку, оленину і баранину. Що стосується заборон, то слід виключити деякі сорти риби і м’яса, незбиране молоко, бобові, гречку, кукурудзу, пшеницю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :