Дієта по крові: гемокод

дієта по крові: гемокод

Вам знадобиться
 • Здати аналіз на харчову непереносимість
 • Дотримуватися рекомендації
 • Бажання схуднути
Інструкція
 • . 1

  Гемокод являє собою індивідуальний тест, які визначає харчову непереносимість певних продуктів харчування. За його результатами складається набір продуктів, які протипоказані саме вашому організму. При проведенні аналізу на харчову непереносимість кров беруть з ліктьової вени в пробірку з антикоагулянтом. Потім додають до цієї крові екстракт необхідного харчового продукту і вивчають, як нейтрофіли реагують на нього.

 • . 2

  Індивідуальна дієта по крові складається на основі результатів проведеного аналізу крові. До цих результатів додаються зелений і червоний списки. У червоному вказуються продукти, на які білі клітини крові реагували негативно. У зеленому — продукти, які можна вживати без обмежень. Також до результатів тесту додаються докладні роз’яснення щодо продуктів з червоного списку, програма правильного харчування, рекомендації з організації харчування.

 • . 3

  Дієта по крові на основі Гемокода дозволяє позбавити свій організм від прихованих харчових алергенів і боротьби з ними, а також від шкідливих токсинів. В результаті цього кров поступово очищується, а обмін речовин нормалізується. Після здачі першого аналізу крові дотримуватися дієти необхідно протягом трьох місяців. Потім потрібно повторний аналіз для перевірки реакції організму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :