Дієта при підвищеному холестерин

дієта при підвищеному холестерин

Вам знадобиться
 • Кинути палити
 • Перестати пити алкоголь
 • Скинути зайву вагу
 • Вести правильне харчування
Інструкція
 • . 1

  Холестерин — це ліпід, особливий рід жиру. Переважна частина холестерину виробляється організмом. І тільки незначна частина споживається організмом через жирну їжу. Холестерин дуже важливий при побудові нових клітин, нервової ізоляції, при виробленні гормонів. Надлишок же холестерину небезпечний для здоров’я, веде до розвитку атеросклерозу та інших небезпечних судинних хвороб.

 • . 2

  Також підвищений рівень холестерину може передаватися у спадок, при зайвій вазі, при палінні, цукровому діабеті. Шкідливий для організму ліпопротеїн низької щільності. Цей липопротеин крупніше корисного і більш пухкий. Ці частинки залишаються на стінках артерій, закупорівая їх. Тому важливо знати, як знизити холестерин, не заподіявши шкоди організму. Насамперед, потрібно кинути палити і перестати пити алкоголь.

 • . 3

  Потім потрібно скинути зайву вагу, якщо такий є. Ну і, звичайно ж, важливо стежити за своїм харчуванням. Правильне харчування не тільки знизить потрапляння шкідливого холестерину в організм, але й збільшить вироблення організмом корисного холестерину. Потрібно уникати вживання тваринних жирів, поменше вживати червоного м’яса. Яйця вживати можна, але в помірних кількостях.

 • . 4

  Не варто вживати сметану, вершкове масло і майонез. Потрібно більше приймати в їжу клітковини, вона активно виводить з організму шкідливий холестерин. Насамперед, клітковиною багаті цитрусові, злаки, бобові. Дієта при підвищеному холестерин зовсім не складна. Яйця і м’ясо потрібно їсти в поєднанні з овочевими салатами. Потрібно намагатися їсти більше винограду. Правда, для діабетиків це не дуже прийнятний варіант. Корисна буряк і авокадо.

 • . 5

  Варто вживати якомога менше смажених продуктів. Масло краще використовувати оливкову, кунжутне або соняшникову. У салати можна додавати розтерті насіння льону з додаванням лимонного соку. Дуже важливо споживати жирну морську рибу або риб’ячий жир як добавку до їжі. До дієти можна додати трав’яні настоянки. Особливо добре справляються з шкідливим холестерином такі трави як глід, м’ята, пустирник.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :