Дізнаємося, як посилити засмага в солярії

дізнаємося, як посилити загар в солярії

Вам знадобиться
 • Бронзатори
 • Підсилювачі засмаги
 • Косметичні масла
Інструкція
 • . 1

  Основний спосіб як посилити засмага в солярії — це застосування бронзатори і підсилювачів засмаги. Багато захисні крему для солярію вже мають у своєму складі бронзатори. Консультацію про найкращих виробниках таких кремів можна отримати в спеціалізованому магазині. Зазвичай бронзатори мають коричневий або золотистий колір і дуже густу консистенцію. При цьому у всіх присутній приємний фруктовий запах: ананасовий, апельсиновий, манговий та інші. Традиційний обсяг пляшечки 250 мл. Витрачається бронзатор, як правило, економічно. Слід врахувати, що наносити бронзатор або крем з бронзатором потрібно на попередньо вимиту і суху шкіру, щоб засмага ліг рівно і не було розлучень або смуг. Адже якість засмаги також дуже важливо. В іншому випадку після відвідування солярію може з’явитися небажана почервоніння шкіри і роздратування.

 • . 2

  Як зняти червоність після солярію? Існує кілька народних способів. Наприклад, звичайна сметана, нанесена на шкіру після солярію, здатна заспокоїти шкіру і зняти подразнення. Цим же дією облаем кефір, кисле молоко і інші кисломолочні продукти. Або можна нанести на шкіру масла масажними рухами. Краще всього вибрати ті, які володіють приємним запахом, наприклад, кокосове або персикове, абрикосове. Але й будь-яке інше також усуне червоність, лущення і подарує шкірі глибоке зволоження. Найчастіше застосування масел також знімає питання, як зберегти засмагу після солярію. Якщо ж з якихось причин народні методи не підходять, то можна просто придбати крем після засмаги для чутливої шкіри і використовувати його.

 • . 3

  Якщо шкіра дуже суха, то і до, і після відвідин солярію їй знадобиться зволоження у великих кількостях. При шкірі нормального типу необхідно набагато менше зволожуючого засобу. Такі поради, як підготуватися до солярію залежно від типу шкіри. Головну роль під час засмаги грає крем для солярію. Як вибрати якісний і найбільш підходящий варіант? Крім захисних слід звернути увагу на заявлені зволожуючі властивості крему. А також уважно вивчити склад. Хороший якісний крем обов’язково повинен містити натуральні і корисні компоненти, наприклад, алое. Якщо ж у складі одна хімія, то навряд чи його вплив на шкіру буде сприятливим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :