Дізнаємося, як роблять нарощування волосся

дізнаємося, як роблять нарощування волосся

Вам знадобиться
 • Пасма волосся
 • Професіонал
Інструкція
 • . 1

  Проблема рідкого волосся давно вирішена, за допомогою сучасних технологій з нарощування волосся. Це займає кілька годин, зате на виході — прекрасний вигляд. Можливо, хтось не раз подумував про те, щоб за допомогою нарощування поліпшити якість волосся, але по не знанню боявся і відкладав цю процедуру. Щоб швидше і рішучіше користуватися нинішніми можливостями, потрібно більше про це дізнатися. В даний час сучасні, ділові жінки досить часто звертаються за допомогою до новітніх технологій, і сьогодні вже для них не секрет як роблять нарощування волосся.

 • . 2

  Сьогодні використовують три основні технології з нарощування волосся — англійська, італійська і французька. У кожної є свої нюанси, але принцип один і той же. Веерно, в шаховому порядку, при певній температурі, склеюються спеціальним апаратом прядка волосся з капсулою, яка і є проміжним, склеивающим матеріалом між своїми волоссям і нарощеними. Сліду стику майже не видно. Ця процедура практично не шкідлива, нарощені прядки легко знімаються за допомогою спеціального розчину. Це як нарощування акрилом, теж на півроку і також необразливо для організму.

 • . 3

  При нарощуванні в англійській технології, використовуються пасма будь-якого кольору і структури. Італійські майстри використовують вже просмолені, спеціально підготовлені пасма, що нагадують пластини. Але найголовніше, що при будь-якій техніці, своє волосся при нарощуванні не псуються, продовжують рости далі, а місце спайки зовсім непомітно. Це схоже на те, як роблять нарощування нігтів, коли неможливо розрізнити, де свої нігті, а де нарощені.

 • . 4

  Якщо вже й робити нарощування волосся, то потрібно розуміти, що рано чи пізно, збільшень пасма доведеться знімати і своїм рідним волоссю потрібно буде дати відпочити. Нарощені пасма носять не більше шести місяців, після чого потрібно зробити перерву. Волосся потребують природному стані, вони повинні насититися киснем, інакше є загроза, що через час вони стануть дуже тоненькими і слабкими. Це як відновити вії після нарощування. Потрібно вдіяти живильні маски, підживити волосся вітамінами, щоб вони зміцніли і знайшли шовковистість і блиск.

 • . 5

  За нарощеними волоссям можна і потрібно доглядати, як за своїми. Їх можна мити, розчісувати, укладати. А ще їх потрібно біля коріння підживлювати за допомогою масок і лосьйонів, щоб вони краще росли, не ламалися і не пересихали. Для них це також важливо, як відновити нігті після нарощування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :