Для тих, хто хоче знати як посадити півонія деревовидна!

для тих, хто хоче знати як посадити півонія деревовидна!

Вам знадобиться
 • Саджанець півонії
 • Дренаж з піску
 • Садові інструменти
 • Настій золи
 • Мінеральні добрива
Інструкція
 • . 1

  Деревовидні півонії завжди користувалися великою популярністю завдяки їх оригінальним великим листю і притягальним ароматним квітам. Ці чагарники, крім того, вважаються довгожителями і можуть цаесті до 50 років, якщо правильно за ними доглядати і вибрати вірне місце (без вітру, протягів і прямих сонячних променів, але з достатнім рівнем освітлення) на присадибній ділянці ще до того, як посадити півонія деревовидна

 • . 2

  Існує кілька варіантів розмноження чагарника. Щоб розвести рідкісний сорт фахівці рекомендують користуватися щепленнями. Їх роблять на коріння трав’янистої півонії. Щоб процес виявився продуктивним, ще наприкінці серпня потрібно нарізати живців з деревоподібної півонії з клиноподібними зрізами на кінцях і вставити в розрізи на коренях трав’янистої представника цього сімейства. Існує і ще кілька способів того, як розсадити півонії. і про них буде сказано нижче.

 • . 3

  Щоб був матеріал для розсаджування, необхідно давати рослинам правильний догляд. — Грунт повинна забезпечуватися гарним дренажем (можна удобрити її кісткової борошном і суперфосфатом). При посадці рослин (зазвичай це відбувається навесні), потрібно простежити, щоб відстані між ними не були менше півтора метрів. Рослини з Китаю зазвичай пропонуються з відкритою кореневою системою. Ще одним пунктом — як доглядати за півоніями навесні є своєчасний полив і недопущення закисання грунтів.

 • . 4

  Протягом перших двох років спеціального догляду за рослиною не буде потрібно, а потім можна приступити до його розмноження. Найпростішим способом можна вважати поділ куща, коли з одного великого рослини отримують кілька маленьких півоній. А деякі садівники воліють поділ кореня 5 річного півонії, але перед тим як розмножити півонії, потрібно пам’ятати про те, що після процедури кущ може не цвісти пару років, він любить змін.

 • . 5

  Щоб рослина прижилася на ділянці або росло після пересадки, необхідно створювати для нього зручне місце «життя». Глибина ями повинна досягати 70 сантиметрів з дренажем з гравію, керамзиту і піску ( 30 см. дренажу). Саме наявність правильної системи дренажу і запобігання закислення грунту вапняком — відповідь на питання, як правильно садити півонії

 • . 6

  Під час посадки молодого рослини в яму, його коріння необхідно акуратно розправити, а шийку потрібно розташувати на одному рівні з грунтом. Після того, як саджанець буде встановлений вірно, яму можна засипати і добре утрамбувати грунт. Перша підгодівля кістковим борошном здійснюється на третій рік життя півонії. Настій золи теж може стати хорошим стимулятором росту для цієї рослини. Фахівці попереджають — взимку саджанець потребує утеплення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :