Для тих, хто хоче знати як розмножуються півонії!

для тих, хто хоче знати як розмножуються півонії!

Вам знадобиться
 • Кущ деревовидного півонії
 • Настоянка півонії
 • Суперфосфат
 • Сульфат калію
 • Коровяк
Інструкція
 • . 1

  Як розмножуються півонії: вегетативно, поділом корнеклубней. Через 8 — 10 років кущі ділять, щоб омолодити і оздоровити. Кущі окопуються по колу і акуратно витягуються з землі. Земля на бульбах змивається водою зі шланга. 2 — 3 години півонії відпочивають на повітрі, щоб трохи подвяла, і не бути ламкими. Стебла все зрізаються на 10 см від бульби. Кущ необхідно розсадити, для цього потрібно розділити бульби коренів на кілька частин, в залежності від кількості бульб. На клубне, готовому до посадки, повинно залишитися не менше трьох нирок. Загнили старі частини бульб відрізаються, зрізи присипаються вугіллям або деревною золою.

 • . 2

  каскадний півонія дуже любить світло і не любить протяги. Звідси випливає, як садити деревоподібна півонія, потрібно вибирати не продуваються вітрами місця. Грунт для нього повинна бути пухка, лужна, дренированная. Ямка викопується в глибину 60 см. Далі, дренаж: насипається керамзит, гравій, пісок, земля зверху. Встановлюється саджанець, розправляються коріння. Досипається земля, ущільнюється і добре заливається. Відстань між посадженими півоніями має бути не менше 1, 5 м.

 • . 3

  З півоній виходить хороша настойка для лікування головного болю вегето-судинної дистонії. Вживають її при безсонні, при хворобах нервової системи. Продається в аптеках настоянка півонії, як приймати її докладно описано в аптечній інструкції. Від безсоння допоможуть 3 — 4 чайні ложки дорослому, 1 — 2 ч. л. підліткам на ніч. Від епілепсії 35 крапель настоянки 3 рази на день перед їжею. Щоб підвищити працездатність, 20 крапель двічі на день. Через 3 тижня курс повторюється.

 • . 4

  З середини серпня до середини вересня рекомендують пересаджувати півонії. Як правильно пересадити півонії? При пересадці, верхня нирка повинна бути на глибині 3 см від поверхні грунту. Сильно поглиблювати саджанець не варто, так як потім може довго не цвісти. Можна кинути чорні кірки хліба під півонії при пересадці. На зиму кущі потрібно обов’язково вкрити нетканим покривним матеріалом.

 • . 5

  Удобрювати рослину необхідно в перший рік полегшені підгодівлі. У середині червня кашкоподібні коров’як. У вересні суперфосфат і сульфат калію. З весни другого року під кущ підсипають хороший перегній, компост, квітково-грунтові суміші. Навесні, до появи бутонів, в 10 л води розлучається 1 ст. л. сечовини. Навколо куща підсипається деревна зола. Ось, як правильно підгодувати півонії, щоб вони цвіли постійно, багато і довго.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :