Документи для подорожі на авто

документи для подорожі на авто

Вам знадобиться
 • План і маршрут подорожі
 • Список потрібних документів
 • Трохи вільного часу
Інструкція
 • . 1

  Якщо Ви зважилися відправитися в закордонну поїздку, наприклад, до Європи, на власному автомобілі, то які речі Ви збираєте в першу чергу? Більшість людей з впевненість можуть відповісти — одяг. Але чи правильно це? І що га насправді потрібно збирати в першу чергу? Документи — це найперше і найважливіше, про збір чого Ви повинні турбуватися.

 • . 2

  Якщо Ви забудете що-небудь з речей, то зможете купити їх на місці або зовсім обійтися без них. А ось обійтися без документів просто не можливо. Вас затримають при першій же можливості і, в кращому випадку, відправлять назад. Тому, збираючи документи для автомобільної поїздки, потрібно знати, які з них слід обов’язково мати при собі. У даній статті Ви зможете прочитати, які документи для подорожі можуть Вам знадобитися.

 • . 3

  Саме елементарне — водійські права. Звичайно, власники завжди носять їх при собі, але в поспіху і збори можна забути про найважливіше. Без водійських прав Ви, звичайно, зможете подорожувати, але тільки до першого поста ГИБДД, де Вас зупинять. Якщо у Вас будуть права, то таких проблем не виникне.

 • . 4

  Автостраховка — теж обов’язковий документ. А якщо точніше — так звана «Зелена Карта». Дана автостраховка підтвердить те, що Ваш автомобіль застрахований громадянською відповідальністю на території всіх країн Євросоюзу. Не забудьте документи на Ваше авто, а саме — технічний паспорт, талон, що підтверджує факт техогляду, довіреність або генеральна довіреність, митна декларація. І все це — для автомобіля.

 • . 5

  Для подорожі на авто людям, само собою, теж будуть потрібні документи. Найважливіше — паспорт. При потребі це може бути закордонний паспорт. Якщо Ви збираєтеся за кордон, то Вам буде потрібно віза. Якщо це подорож — поїздка до країн Європейського Союзу, то Вам потрібно отримати шенгенську візу.

 • . 6

  Слід знати, що якщо Ви вирішите відвідати Ірландію або Великобританію, то Вам потрібно буде окрема віза. І хоча ці країни входять до Європейського союзу, але дія шенгену на них не поширюється. І останнє, що Вам потрібно — це медична страховка. Без неї до Європи Вас ніхто не пропустить.

 • . 7

  Вартість страховки найчастіше залежить від кількості днів перебування за кордоном. Вартість в середньому — 1 євро за один день перебування на території країн Євросоюзу. У цій статті було наведено приблизний список документів, які будуть потрібні під час подорожі. Але буде краще, якщо Ви звернетеся до консульства, де Вам розкажуть про все детальніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :