Документи для зняття машини з обліку

документи для зняття машини з обліку

Вам знадобиться
 • Заява на зняття номерів з зазначенням номерів агрегатів
 • Паспорт власника авто
 • Техпаспорт
 • Документ, що підтверджує здачу реєстраційних номерів
Інструкція
 • . 1

  У разі необхідності продажу автомобіля або переоформлення права власності на нього при отриманні спадщини, рішенні суду або органів виконавчої влади, слід зняти транспортний засіб з обліку.

 • . 2

  Процедура зняття машини з обліку, безсумнівно, спричинить низку матеріальних витрат і втрати часу. Навіть при попередній підготовці всіх документів та їх копій, при організації записи в усі необхідні кабінети, процедура зняття навряд чи займе менше 2 — 4 годин. Паперова тяганина і огляд експертом-криміналістом транспортного засобу — невід’ємна частина процедури зняття з обліку.

 • . 3

  Як зняти машину з обліку, заощаджуючи час? Для цього варто ретельно підготувати сам транспортний засіб, освіживши її на мийці, а також приготувати пакет необхідних документів. Для зняття з обліку транспортного засобу необхідно наявність таких документів: заява на зняття з зазначенням номерів агрегатів та їх звірки; паспорт власника авто і техпаспорт; документ, що підтверджує здачу реєстраційних номерів; при наявності, необхідна довіреність і завірена нотаріально її копія. Зняття транспортних засобів з обліку проводиться за місцем реєстрації або на підставі одиничного технічного огляду, оформленого у вигляді акта.

 • . 4

  Існує ряд найбільш часто зустрічаються причин відмови в знятті з обліку. У першу чергу це перебування машини під арештом або в заставі. Можливо також виявлення невідповідності номерів агрегатів або за відсутності документального супроводу заміни основних вузлів і агрегатів. Відмова можна отримати і при непогашеною заборгованості оплати штрафних санкцій за порушення правил дорожнього руху.

 • . 5

  Як зняти машину з обліку? Документи для ефективного завершення процедури зняття з обліку повинні бути підготовлені належним чином, як і їхні копії. При наявності необхідного пакету документів і відсутності явних ознак для заборони зняття з обліку, власникові автомобіля слід звернутися у віконце, в якому він оформляв заяву на зняття. У цьому віконці необхідно здати реєстраційні номери та довідку про проведення криміналістом звірки на відповідність номерів і стану агрегатів. Тут же, після закінчення деякого часу, необхідно буде забрати транзитні номери, картку обліку зняття транспортного засобу та техпаспорт з відрізаним куточком або перерізаним навпіл.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :