Досвідчені господині знають, як видалити сліди кулькової ручки

досвідчені господині знають, як видалити сліди кулькової ручки

Вам знадобиться
 • Іспачканая одяг
 • Спирт
 • Гліцерин
 • Лимон
 • Розчинник
Інструкція
 • . 1

  Досвідчені господині знають, як видалити сліди кулькової ручкіПятна завжди супроводжують життя людини. З’являючись на одязі, оббивці, поверхні меблів і побутової техніки, вони псують зовнішній вигляд, а в деяких випадках можуть зробити річ повністю непридатною для подальшого використання. Проте, досвідчені господині відмінно справляються з самими різними плямами без залучення фахівців, за допомогою простих підручних засобів. Для будь-якого студента, батьків школярів питання про те, як видалити сліди від кулькової ручки є чи не одним з найактуальніших. З твердих поверхонь такі сліди видаляються дуже легко, але поверхню шпалер або тканини вони здатні зіпсувати повністю. Для видалення таких слідів можна скористатися спеціальними засобами, але можна впоратися з проблемою і підручними засобами. Відмінно допомагає вивести пляму суміш гліцерину і спирту в пропорції 1: 1. Після видалення плями річ залишається тільки випрати в теплій воді. Можна використовувати також рідина для зняття лаку, одеколон, суміш оцту і спирту.

 • . 2

  Таке важливе винахід людства в області особистої гігієни як дезодорант теж здатне принести чимало проблем у вигляді плям. Позбутися від слідів за допомогою звичайного прання вдається не завжди, і перед господинею обов’язково постає питання — як прибрати сліди від дезодоранту. Навіть самі застарілі плями відмінно виводяться за допомогою кухонної солі, яка втирається в зіпсовану поверхню. Приблизно через 10 годин після втирання солі річ необхідно випрати. На кольорових тканинах можна використовувати оцет. Змочений в оцті пляму потрібно залишити на ніч, а потім випрати річ в теплій воді. З чорних речей плями від дезодоранту відмінно виводяться за допомогою горілки.

 • . 3

  При появі підпалин від праски річ необхідно якнайшвидше випрати. Не вийшло вивести? Залишилося питання, як прибрати сліди від праски? Можна скористатися «бабусиними» методами. Найпростіший спосіб прибрати підпалини — лимонний сік. На зіпсоване місце, змочений водою, можна нанести дрібну сіль і залишити до повного висихання. Дуже сильні підпалини можна видалити перекисом водню, нашатирним спиртом або їх сумішшю. Річ з підпалинами можна потримати в знежиреному молоці, обробити пляма денатурованим спиртом.

 • . 4

  Скотч — ще один корисний винахід, що найшло широке застосування в побуті. Основний недолік скотча — сліди клею, що залишаються на поверхні. Так як клейка стрічка широко використовується для упаковки товарів, питання про те, як прибрати сліди від скотчу, залишається вкрай актуальним. Для видалення слідів від скотчу відмінно підходить бензин для запальничок або уайт-спірит. Для чутливих поверхонь краще використовувати рослинне масло, яким протираються липкі місця. Це далеко не всі плями, які можуть затьмарити життя людини, але досвідчені господині можуть знайти вихід практично з будь-якої ситуації, використовуючи знайомі і звичні всім кошти, які завжди можна знайти вдома.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :