Досвідчені господині знають, як видалити запах з одягу!

досвідчені господині знають, як видалити запах з одягу!

Вам знадобиться
 • Оцет
 • Хімчистка
 • Пральний порошок
 • Спреї нейтралізатори
Інструкція
 • . 1

  Навіть самий доглянутий людина не застрахована від наявності неприємних запахів і плям забруднення на одязі. Вони є причиною збентеження і розгубленості багатьох людей. Існує кілька перевірених способів, як видалити запах з одягу. Найчастіше неприємний запах з’являється у речей, які довго лежать, тоді такі речі досить просто вивісити на свіже повітря. Також неприємний запах з одягу можна видалити за допомогою розпилення розведеного водою розчину нашатирного спирту ( 1: 2). Цю процедуру краще зробити перед пранням. Справитися з недугою також допоможе замочування одягу в розчині столового оцту і прального порошку на 1 годину. Для цього в 10 л води потрібно додати 250 — 300 мл оцту і 200 гр прального порошку. Потім одяг слід випрати і добре просушити. Ще можна використовувати різноманітні спреї-нейтралізатори і саше, які сприяють підтримці приємних ароматів.

 • . 2

  Як згадувалося вище, на одязі можуть бути і різні плями, такі як винні, масляні, чорнильні. Існує один перевірений спосіб, який допоможе не тільки видалити винної плями з одягу, але і додасть білизні запах свіжості. Перед тим, як відіпрати вино з одягу, потрібно на пляму на 30 хвилин нанести суміш солі і перекису водню. У таз для прання необхідно налити гарячої води, додати пральний порошок з ефектом плямовивідника і 4 ложки нашатирного спирту. Потім забруднена річ замочується на годину в даному розчині, після чого ретельно ополіскується під теплою водою, і висушується на свіжому повітрі. Якщо тканина одягу білого кольору, то можна скористатися відбілювачем. Досвідчені домогосподарки знають як видалити масло з одягу з першого разу. Також цей спосіб надасть одягу приємний аромат. Свіжа пляма віддаляється за допомогою замочування забрудненої ділянки в розчині нашатирного спирту і будь-якого миючого засобу. Жирні і масляні плями можна видалити за тканин органічними розчинниками, такими як бензин, скипидар, ацетон, спирт. Після того, як пляма буде видалено, річ слід замочити у пральному порошку, а потім бажано використовувати кандіціонер для білизни.

 • . 3

  Перед тим, як відіпрати зеленку з одягу, потрібно обробити пляму розчином перекису водню. Після чого можна використовувати різноманітні відбілювачі або засоби для виведення плям. Всі відбілюючі засоби, крім свого прямого призначення, надають білизні запах чистоти. Звичайно ж після таких засобів білизну слід ретельно полоскати під проточною водою. Якщо людина не переносить різкий запах відбілюючих речовин, то можна скористатися кондиціонером, або просто вивісити дану річ на свіже повітря. Перед тим, як видалити чорнило з одягу, потрібно на місце забруднення нанести суміш з нашатирного спирту і перекису водню. Якщо запах і пляма сильно «в’їлися» в одяг, то неодмінно таку річ слід віддати в хімчистку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :