Досвідчені господині знають, як виділити вилиці рум’янами

досвідчені господині знають, як виділити вилиці рум'янами

Вам знадобиться
 • Рум’яна
 • Пудра
Інструкція
 • . 1

  За допомогою правильно зробленого макіяжу можна підкреслити красу обличчя і надійно приховати всі наявні недоліки. Саме вилиці надають особі неповторні обриси, наприклад, високі вилиці здатні доповнити особа аристократичним незграбністю. Жінці з високими вилицями треба якомога частіше підкреслювати їх красу, але для цього необхідно знати як виділити вилиці рум’янами.

 • . 2

  У першу чергу, для того щоб підкреслити форму вилиць, треба надати бровам правильну форму. Наприклад, якщо брову буде мати правильну, злегка вигнуту форму, а її кінчик прямує вниз, тоді вона точно приверне увагу оточуючих. Однак, якщо у дівчини форма обличчя така, що до неї не підходять брови такої форми, варто знати як зробити гарні вилиці за помощьюрумян. У цьому випадку знадобиться зробити легкий, натуральний макіяж, которийбудет практично не помітний. За допомогою рум’ян підкреслить красу скул, які повинні бути темніше від кольору шкіри на один тон.

 • . 3

  Дівчатам і жінкам з круглим обличчям, для того щоб зробити акцент на вилицях, треба використовувати більш темний відтінок рум’ян і наносити їх над подскульной частиною. Потім беруться рум’яна світлого відтінку і наносяться трохи вище вилиць. Таким чином з’являється можливістю візуально створити виразний контраст і обличчя буде казать трохи витягнутої форми, так як вилиці будуть виділені і почнуть трохи виступати вперед. У багатьох дівчат з’являються мішки на вилицях як позбутися від них можна дізнатися у професійного візажиста, який допоможе створити правильний макіяж.

 • . 4

  У тому випадку, якщо рум’яна використовуються для того, щоб виділити вилиці, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Рум’яна наносяться на шкіру тільки після того, як буде нанесений шар пудри або рум’ян. Сьогодні дуже популярні рум’яна-кульки, які не тільки довго тримаються, але і дуже легко наносяться, тому досить знати як фарбувати вилиці рум’янами і макіяж буде виглядати завершеним.

 • . 5

  При використанні твердих рум’ян можна підкреслити красу скул, але в цьому випадку, для їх нанесення необхідно використовувати тверду кисть, довжина ворсу у якої повинна бути не менше п’яти сантиметрів. Тільки завдяки правильно підібраній, якісної кисті, можна буде створити правильний макіяж. Важливо пам’ятати, що наносити рум’яна треба в напрямку скроневої зони. Для того, щоб не вдаватися до допомоги макіяжу для виділення скул, досить знати як накачати вилиці на обличчі самостійно вдома, адже для цього достатньо виконувати декілька простих вправ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :