Екологічні рішення для ванної кімнати

екологічні рішення для ванної кімнати

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Вільний час
 • Терпіння
 • Інормаціі
Інструкція
 • . 1

  Існують різні екологічні рішення для ванної кімнати. Ось деякі з них. Знизити споживання води зовсім нескладно. Для початку можна замінити насадку душового шланга на таку, яка дає напір поменше. У будь-якому господарському така знайдеться. Її установка не тільки дозволить знизити рахунок за воду (а ви вже встановили водолічильник?), Але і зменшити споживання водних ресурсів, і навіть енергетичних — адже дуже багато коштів витрачається на підігрів води. При заміні сантехніки зверніть увагу на параметри водоспоживання.

 • . 2

  Замініть прокладки в крані, щоб той не підтікав. Складно уявити, скільки відер води «наповнює» за ніч навіть невелика цівка. Крани з забором повітря й крани старої «радянської» моделі сильно розрізняються по тому, скільки витрачається води пр їх використанні. Порадьтеся зі слюсарем чи продавцем в магазині сантехніки.

 • . 3

  Туалетний папір. Підтримуючи російського виробника паперу з вторсировини, ви бережете не тільки дерева, а й атмосферу — обробка «дорогою ароматизованої паперу» хімічними компонентами теж шкодить екології. І ще. . . папір з ароматичними добавками може викликати алергію.

 • . 4

  У ванній, як відомо, зберігається не тільки побутова хімія для прання і прибирання, а й засоби по догляду за тілом. Багато з них містять інгредієнти вкрай небезпечні для навколишнього середовища. До таких засобів відносяться шампунь, рідке мило, фарби для волосся і безліч інших засобів з штучними миючими основами і ароматизаторами. На щастя, зараз знову почали виробляти засоби на основі мила, що завдають менше шкоди екології (і, до речі, чутливій шкірі). Подумайте, які штучні засоби ви могли б замінити на натуральні? Наприклад, спробуйте використовувати для ручного прання порошок на основа мила — є «дитячі» марки та серії для алергіків. До речі, якість прання такими засобами — не гірше.

 • . 5

  Що стосується покриття на підлозі, справжні захисники навколишнього середовища вважають за краще гуму або дерево. І те, і інше можна придбати за дуже вигідною ціною. Якщо ви хочете постелити плитку, вибирайте таку, яка виготовлена з переробленого скла, в наші дні цей тип плитки користується зростаючою популярністю. Фарби на натуральній і водоемульсійною основі добре тримаються і є досить «екологічно чистими».

 • . 6

  І останній штрих — освітлення ванною. Поміняйте лампочки на енергозберігаючі. Вони не тільки дозволяють зменшити рахунок за електрику, а й дають більш «холодний» світло, ніж лампи розжарювання, що дуже виграшно підкреслює білизну, створюючи у ванній атмосферу чистоти.

 • . 7

  Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :