Екстракт зеленого кава для схуднення

екстракт зеленого кава для схуднення

Вам знадобиться
 • Екстракт зеленого кава у вигляді капсул
 • Екстракт зеленого кава у вигляді порошку
 • Екстракт зеленого кава у вигляді таблеток

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава — не тільки смачний напій, але ще і відмінний спосіб скинути зайві кілограми без виснажливих обмежень. Справа в тому, що необсмажені зерна арабіки та робусти — це потужний блокатор вуглеводів. При цьому не кожен може приділити час для приготування свіжої кави в турці. Для того щоб вранці насолоджуватися улюбленим напоєм, потрібно також мати деякими знаннями. Тому для зайнятих людей фармацевти і лікарі, що займаються питаннями схуднення, розробили таку добавку, як екстракт зеленого кава. Це абсолютно натуральний продукт, який можна назвати концентратом зерна. Він містить всі важливі компоненти кави і дозволяє боротися з жировими відкладеннями і недосконалостями фігури без будь-якого ризику для загального самопочуття.

 • . 2

  Основна перевага екстракту — наявність хлорогенової кислоти в дозах, відповідних для досягнення оптимального ефекту. Така кислота є поліфенольні сполуки, яке при обсмажуванні зерен розпадається. А в зелених зернах зберігається в повній мірі і змушує організм прискорювати метаболічні процеси при одночасному заборону на продукування глюкози. Іншими словами, спалює жирові запаси, не дозволяючи використовувати як енергія вуглеводи. Тому з плином часу рівень цукру в крові нормалізується. Доведено, що хлорогенова кислота — це антиоксидант, що уповільнює старіння й рятує від ризику клітинних мутацій. Тому після курсу застосування препарату буде помітний комплексний ефект.

 • . 3

  Щоб відчути користь від екстракту зелених кавових зерен, потрібно придбати гарантовано безпечний та якісний продукт. Це може бути БАД у вигляді капсул, таблеток або порошку, що продаються в аптеці або офісі компанії, що має всі необхідні дозвільні документи. Найбільш відповідний формат слід вибирати разом з лікарем, який знає особливості організму пацієнта і дає поради щодо раціонального харчування протягом терміну схуднення. Така рекомендація обумовлена тим, що стан кишечника деяких людей не дозволяє якісно переварити оболонку капсули. Тобто її вміст може виявитися незатребуваним. В описаній ситуації буде логічним вживання порошку.

 • . 4

  Наявність гормональних проблем, цукрового діабету або захворювань обміну речовина — привід для відвідування лікаря. У таких випадках зелений кава може бути недостатньо ефективним, оскільки організм націлений на запас жиру. Не рекомендується прийом препарату дітьми та особами, які не досягли повноліття. По украй мірі, якщо інше не зазначено фахівцем з медичною освітою. Так як екстракт зеленого кава для схуднення не тестувався на вагітних жінках, при виношуванні дитини та годуванні його грудьми використовувати кави не варто.

 • . 5

  Схуднення — це завжди втрата організмом рідини. У зв’язку з цим бажаючим стати стрункими рекомендується доповнити харчовий раціон прийомом мультивітамінний комплексів і намагатися вживати достатню кількість води. Ці заходи прискорять запущені процеси і допоможуть позбутися від ймовірних проблем. Особливо це важливо для людей із захворюваннями нирок, сечового міхура та осіб з ослабленим імунітетом. Важливо пам’ятати, що відсутність їжі розглядається організмом як сигнал того, що пора робити запаси, тобто відкладати жир за рахунок більш повільного витрачання вуглеводів. Тому голодувати не варто. Потрібно правильно харчуватися, уникаючи заборонених для будь-яких відомих дієт продуктів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :