Екстракт зеленого кава: капсули

екстракт зеленого кава: капсули

Вам знадобиться
 • Екстракт зеленого кава
 • Інструкція

Інструкція
 • . 1

  Перш ніж купити екстракт зеленого кава і тим більше почати його прийом, слід відвідати лікаря і отримати від нього кілька корисних рекомендацій з приводу застосування такого засобу. Крім того, незайвим буде і обстеження, яке допоможе виявити протипоказання і обмеження. Адже безконтрольний прийом будь-якого, навіть самого невинного засобу може заподіяти шкоду здоров’ю. Так що перший крок — відвідування лікаря та обстеження.

 • . 2

  Дізнатися, що, взагалі, таке зелений кави в капсулах. По суті, це екстракт кавових зерен. Але зерна ці НЕ обсмажувалися (як це зазвичай робиться), а залишилися в первозданному вигляді, що дозволило зберегти максимум корисних речовин. Який склад капсул кавового екстракту? Він може бути різним, так що важливо його вивчити. Основний компонент — хлорогенова кислота. Зміст її в препараті, як вважають лікарі, не повинно перевищувати 30 — 40%, так як великі дози можуть зробити негативний вплив на людський організм. Інші інгредієнти повинні бути безпечними і натуральними. Кофеїну (якщо він є) має бути не надто багато.

 • . 3

  Дізнатися про те, які дії здатний надавати екстракт зеленого кава 800. Капсули, як вже було зазначено, містять хлорогеновую кислоту, яка, знижує апетит завдяки тому, що перешкоджає повному всмоктуванню глюкози в кров зі шлунка. Крім того, під впливом даної речовини відбувається уповільнення переробки вуглеводів в жири, що змушує організм витрачати вже наявні жирові запаси. Якщо в складі буде матися ще і кофеїн, то він допоможе прискорити метаболізм. Інші компоненти, які можуть міститися в препаратах екстракту зеленого кава, також допомагають боротися із зайвою вагою.

 • . 4

  Обов’язково потрібно дізнатися про побічні ефекти і протипоказання засоби, так як в цьому випадку прийом неможливий. Якщо в інструкції зазначено, що, наприклад, в період лактації прийом не рекомендований, то годує мамі краще почекати з застосуванням такого засобу.

 • . 5

  Крім усього іншого, неодмінно потрібно дізнатися, як приймати препарат. Хоча капсули складаються з натуральних компонентів, але навіть рослинні речовини при передозуванні можуть нашкодити, так як вплив деяких з них дуже і дуже сильно. Тому необхідно ретельно вивчити інструкцію. Також бажано проконсультуватися з лікарем, який може в індивідуальному порядку підібрати оптимальну дозу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :