Флористика зі штучних квітів

флористика з штучних квітів

Вам знадобиться
 • Штучні квіти
 • Посуд
Інструкція
 • . 1

  Чи знайдеться в цьому світі людина, яка не любить композиції з живих квітів? Можливо так, але лише тому, що як би красиві вони не були, на жаль, їх свіжість недовговічна. Сумно дивитися на увядающие букети й усвідомлювати, що загинула краса.

 • . 2

  Можна за допомогою новітніх засобів продовжити їм життя, але в кінцевому підсумку все одно доведеться викинути. Нарешті любителі квітів можуть зітхнути спокійно, з’явилася можливість не губити живу красу. За допомогою сучасних технологій виготовляють самі реалістичні штучні рослини, з шовку, поліестеру, латексу, органзи. Флористика з використанням штучних квітів — популярний напрям в декорі.

 • . 3

  Завдяки найвищій якості штучних квітів, букети з ними виглядають настільки реалістично, що їх неможливо відрізнити від справжніх. Хочеться вдихнути аромат і змахнути з пелюстки крапельку роси. Любов до флористичним композиціям з штучних квітів підігрівається тим, що вони довговічні і не вимагають постійного догляду.

 • . 4

  А якщо букет набридне, можна розібрати і скласти новий, додаючи інші рослини. Незвичайної краси шовкові троянди і орхідеї, іриси і кали, клематиси і гортензії змагаються при складанні весільних букетів зі справжніми квітами. Він ще довго буде нагадувати про чудову подію і ніколи не зів’яне.

 • . 5

  Відносно новий напрямок в декоруванні приміщень офісів, квартир — флористика зі штучних квітів. Все більше при оздобленні святкового столу, оформленні концертних і банкетних залів, віддається перевага шовковим квітам.

 • . 6

  Флористичні композиції з ними іноді досягають величезних розмірів. Крім квітів використовують кошики, гірлянди, дерев’яні та металеві конструкції, таке поєднання неминуче пошкодило б справжнім рослинам. Але над штучними квітами не владний час і погодні умови. Вони використовуються в різних флористичних стилях.

 • . 7

  У ритуальної флористики, іменинний, при оформленні святкового столу. Штучні рослини — вічнозелена краса, яка береже живу природу, залишаючи її недоторканою. Мільйони квітів щодня прикрашають життя людей, щоб гарний настрій не покидало їх ніколи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :