Французький манікюр: як зробити манікюр на коротких нігтях?

французький манікюр: як зробити манікюр на коротких нігтях?

Вам знадобиться
 • Дизайн нігтів
 • Вибрати лаки
 • Французький манікюр
 • Засоби коригування
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно відразу ж зазначити точну довжину нігтів і те, як манікюр буде на них виглядати? Якщо нігті занадто короткі, можна їх злегка підкоригувати, трохи відростити. Також важливо звернути увагу, якщо кутикули на нігтики. Якщо вони присутні, їх слід негайно видалити, щоб сама нігтьова пластина виглядала більш елегантно і красиво. Зрозуміло, з маленькими нігтями працювати складніше, ніж з довгими, оскільки площі для створення малюнка на нігтях набагато менше. Однак саме переваги французького манікюру змушують жінку не турбуватися через це. Справа в тому, що малюнок французького манікюру елементарно простий, але при цьому елегантний, незвичайний і навіть сексуальний. Для жінок, які з якоїсь причини не хочуть мати довгі нігті, це варіант ідеальний.

 • . 2

  Зрозуміло, питання про те, як зробити манікюр на коротких нігтях можна вирішити, лише вибравши хороші лаки. Для цього необхідно підібрати лак прозорого і білого кольору. Саме вони допоможуть у створенні унікального дизайну на нігтях. Якщо жінка регулярно відчуває алергічні реакції на подібні манікюрні засоби, то вона завжди може вибрати гіпоалергенних лаки, які продаються практично в кожній аптеці або в хорошому косметичному магазині. також такий варіант лаку необхідно вибирати, якщо потрібно нанести манікюр на нігтьову пластину дитини для дитячого ранку та інших заходів. В результаті, манікюр буде виглядати просто чудово, і дискомфорту за цим не піде.

 • . 3

  Перш ніж приступити до створення манікюру, необхідно знайти зображення подібного френча, що знати, як робити манікюр на коротких нігтях? У подібному випадку, можна бути впевненим у тому, що манікюр буде виглядати стильно. Без таких зображень, вирішити питання про те, як зробити манікюр на коротких нігтях практично неможливо. Варто відразу ж наносити шар прозорого лаку на нігті. Добре, якщо він буде рівномірний, красивий і легкий. Після того, як перший шар лаку нанесений, йому потрібно дати можливість висохнути. Якщо жінка розуміє, що лак завдано погано, необхідно підкоригувати отриманий результат.

 • . 4

  Як зробити манікюр на нігтях, якщо він весь час не виходить? Насправді, в цьому немає нічого складного. Необхідно просто подумати над різноманітними засобами коригування. Це можуть бути серветки, емульсії з видалення лаку і пензлики різних розмірів. Все це ефективно допоможе впоратися з поганим манікюром, подолати проблеми з ним і зробити все можливе, щоб він виглядав сексуально і елегантно одночасно. Також жінці необхідно запам’ятати, що не слід намагатися підкоригувати манікюр, який виходить дійсно погано. Краще відразу ж подумати на тим, щоб видалити накладені шари і приступити до створення заново. Професіонали навіть на коротких нігтях здатні створити французький манікюр за кілька хвилин.

 • . 5

  Якщо жінка робить манікюр в перший раз, то їй буде складно, і потрібно бути готовою до тривалого процесу створення настільки дивного дизайну на нігтях. Зрозуміло, добре, коли питання про те, як зробити французький манікюр вдома на коротких нігтях, вирішується з серйозним підходом до справи. Необхідно запам’ятати, що французький манікюр робиться з позиції того, що на створення верхньої частини зазвичай іде трохи менше ¼ всієї пластини нігті. У випадку з короткими нігтями, створити подібний дизайн з дрібною верхньою частиною може бути проблематично. З цієї причини її можна збільшити до 1 / 3. У подібному випадку, дизайн нігтів жінки буде привабливим і незвичайним. Після того, як два шари лаку висохнуть, необхідно нанести третій, що закріплює, у вигляді прозорого лаку, який зробить малюнок ідеальним.

 • . 6

  Прикрасити подібний варіант манікюру можна по-різному. Звичайно, якщо жінка використовує французький манікюр через те, що на роботі їй не дозволяють інші види, то від прикраси своїх нігтів блискітками і стразами краще відмовитися. Разом з тим, подібна прикраса виглядає максимально привабливо і незвично. Найчастіше, дівчата прикрашають верхню частину нігтя за допомогою різноманітних страз і навіть створюють з їх допомогою свої малюнки. Стрази закріплювати необхідно також лаком, без використання клею, оскільки можуть залишитися непривабливі розлучення на пластині нігтя. Блискітки можуть бути завдані по всій пластині нігтя все за тією ж технологією, за допомогою прозорого лаку. І той, і інший спосіб прикраси надають нігтям додаткову привабливість.

 • . 7

  Питання про те, який зробити манікюр на коротких нігтях, вирішити не так вже й складно. Набагато важче прийти до висновку, чи вигідно мати короткі нігті? Серед їхніх недоліків можна відзначити те, що далеко не кожен малюнок добре ляже на нігтьові пластини. До того ж, деякі малюнки будуть виглядати безглуздо, адже розмір нігтів зовсім маленький. Однак з короткими нігтьовими пластинами набагато менше проблем. Їх легше обробляти, вони менше ламаються. До того ж, роботодавець не буде обурюватися через яскравих і довгих нігтів. Таким чином, і в коротких нігтиках є свої переваги. Найголовніше, навчитися їх використовувати повною мірою для створення манікюру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :