Георгіївська стрічка на 9 травні

георгіївська стрічка на 9 травня

Вам знадобиться
 • Георгіївська стрічка
 • Гордість минулим
 • Данина поваги ветеранам
Інструкція
 • . 1

  У перший раз в якості символу Перемоги Георгіївська стрічка з’явилася в безкоштовному поширенні на вулицях міст Росії перед Днем 60-річчя Перемоги у 2005 році. Акція була проведена з метою повернути цінність свята Дня Перемоги, а також для прищеплення молодому поколінню незабутнього геройських вчинків наших предків під час Великої Вітчизняної війни.

 • . 2

  На сьогоднішній момент до цієї акції приєдналися багато країн світу. Ця акція об’єднує людей найрізноманітнішого віку, представників найрізноманітніших соціальних шарів. Акція розрослася спонтанно, джерелом її був інтернет-проект, що розповідає про історію сімей, яких торкнулася Велика Вітчизняна війна.

 • . 3

  Георгіївська стрічка є зараз нагадуванням про тих суворих часах і важкої, неймовірною ціною дісталася нам перемоги. Георгіївська стрічка була частиною солдатського ордена, поширеного в Радянському Союзі. Головною метою безкоштовного розповсюдження цих стрічок є нагадування сучасним поколінням про ціну Перемоги і про те, що саме наші предки відвоювали свободу. Потрібно пишатися своїм минулим і відплачувати данина поваги всім, хто заплатив життям за сьогоднішню свободу.

 • . 4

  Ленточка 9 Травня — це символ. Важливі ж дії. Адже щороку є можливість перерахувати вільні кошти на рахунок Фонду Підтримки Ветеранів. Учасники акції повинні не тільки акуратно до одягу прикріплювати стрічки в сам День Перемоги, а й пам’ятати про ветеранів щодня.

 • . 5

  Носіння стрічки — найменше, що можна зробити в знак поваги до полеглих і для прояву поваги до решти учасникам війни. Чорний і помаранчевий кольори Георгіївської стрічки уособлюють пороховий дим і вогняне полум’я, через яке довелося пройти нашим дідам і прадідам заради перемоги над фашизмом. Це кольори особистої хоробрості, особистих подвигів на полі бою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :