Готуємося до риболовлі: як рибалити восени?

готуємося до риболовлі: як рибалити восени?

Вам знадобиться
 • Рибальські снасті
 • Прикорм
Інструкція
 • . 1

  Для багатьох людей рибалка — це заняття, яке поєднує в собі і спорт, і відпочинок, і видобуток свіжої риби одночасно. Адже що може бути краще, ніж зароблений завзятістю і ретельністю рибальський трофей? Одним з головних переваг риболовлі є те, що займатися цією справою можна в будь-який час року. При цьому для кожного часу потрібні певні снасті, які варто готувати заздалегідь. Наприклад, риболовля в осінній час може стати досить складним випробуванням для тих, хто не знає як рибалити восени.

 • . 2

  Пов’язано це з тим, що риба стає набагато обережніше, легко лякається. З першими холодами риба йде вглиб водойм. Тому планувати рибалку потрібно більш ретельно, враховувати погоду. Більш вдалою може стати рибалка, яка відбувається в період потепління після перших холодів.

 • . 3

  Для тих, хто вже має достатній досвід в рибній ловлі, популярним методом риболовлі стає використання воблера. Початківцям рибалкам потрібно знати наступне: воблер являє собою штучну приманку, яка не вимагає додаткової наживки. У порівнянні з блешнею ця приманка ефективніше приблизно в десять разів. Як рибалити на воблер? Досить просто. Вибирати потрібно снасть, починаючи з вудилища, з урахуванням ваги самої приманки. При виборі спінінга важливо враховувати його вантажопідйомність. Котушка найкраще використовується з плетінкою, так як цей шнур набагато міцніше волосіні. При виборі самого воблера потрібно орієнтуватися на вид риби, для якої він призначений, і глибину, на якій він працює.

 • . 4

  Визначившись з оснащенням, можна вибирати і вид риби, на яку піде полювання. Не секрет, що багато рибалок мріють зловити карася великого виду, вага якого буде не менше півтора кілограм. Риба ця досить невибаглива, і як рибалити на карася, повинен вибирати сам рибалка. Ловити цю рибу можна до самого листопада. В якості прикорму використовуються рубаний опариш або земляні черв’яки. Насадкою служить опариш, мотиль, земляний черв’як. Краща рибалка — у стрімчастих берегів, де відразу послу заростей глибина води сягає двох метрів. Якщо у водоймі дня мулисте, то варто для прикорму використовувати спеціальні годівниці, щоб карась не втратив їду в мулистому дні.

 • . 5

  Найефективнішою приманкою для коропа є бойл. Як рибалити на бойли в невеликих водоймах? Насамперед коропа потрібно підгодувати. Однією з переваг цієї щільною і досить великої наживки є те, що вона стійка до нападок дрібної риби. На великих ділянках ловити коропа на бойли складніше. При риболовлі у водоймі з мулистих дном краще підходить плаваючий бойл, а якщо дно чисте, то краще використовувати потопаючий. Кріпити цю приманку можна і на сам гачок, і під нього, і навіть на одному рівні з гачком.

 • . 6

  Як рибалити на коропа за допомогою приманки власного виготовлення? Найпростіший вихід — це бойл з манки ( 400 грам), сухого молока, борошна — кукурудзяного і соєвого (по 200 грам), і цукрової пудри ( 50 грам). На один кілограм цієї суміші потрібно близько десяти яєць. Варто додати три столові ложки соняшникової олії, барвник і ароматизатор. З цієї суміші робляться кульки діаметром в 1 — 2 сантиметра, які варяться кілька хвилин і потім сушаться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :