Гречана дієта 5 днів

гречана дієта 5 днів

Вам знадобиться
 • Гречка
 • Витримка
 • Здоров’я
Інструкція
 • . 1

  Гречана дієта, як вважають дієтологи, є дуже жорсткою дієтою, яка не завжди добре переноситься. Багато люд, як чоловіки, які страждають зайвою вагою, так і жінки, відзначають сильне запаморочення і нудоту, і вже на п’ятий день, трохи схуднувши, відчувають себе огидно, а вид гречаної крупи викликає не що інше, як нудоту і блювоту. Тому, іноді буває доцільно зупинитися на цьому і поступово виходити з дієтними обмежень.

 • . 2

  Для любителів солодкого гречана дієта погано переноситься, тому можна її використовувати разом з сухофруктами, але тільки в невеликій кількості, як доповнення використовувати курагу, чорнослив, родзинки. У цьому випадку ви гарантовано не будете мучитися від слабкості і головного болю, хоча і ефект буде дещо гірше. Причина в тому, що відсутність цукру дає настільки неприємні наслідки.

 • . 3

  Використання сухофруктів, багатих калієм, кальцієм і іншими вітамінами крім цукру, кілька компенсують втрати цих елементів, коли використовується жорстка гречана дієта, при цьому не забувайте, що кількість фруктів повинно бути невеликим, адже у вас таки дієта повинна бути з гречки. Після будь-якої дієти у людини розвивається небувалий апетит, здатний повністю все зіпсувати буквально за кілька днів. Тому вам необхідно обов’язково себе контролювати і, по можливості, відмовлятися від великих об’ємів їжі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :