Імбир з молоком для схуднення

імбир з молоком для схуднення

Вам знадобиться
 • Корінь імбиру середньої величини (важливо, щоб він був якомога більш свіжим)
 • 1, 5 — 2 літра коров’ячого молока
 • Близько 2 чайних ложок зеленого чаю
 • 30 грам цукру
 • Один невеликий лимон
Інструкція
 • . 1

  Про те, наскільки ефективним є імбир з молоком знає, на превеликий жаль, далеко не кожна жінка. Адже цей напій допомагає одночасно як придбати досить привабливу фігуру, але і поліпшити імунітет. Що, до речі кажучи, досить важливо при схудненні. Багатьом здається, що подібний напій має далеко не найприємніший смак. Багато в чому, саме тому багато пані відмовляються навіть від самої думки про застосування такої речовини. Насправді, всі подібні твердження є нічим іншим як міфом. Більш того, якщо правильно приготувати імбир з молоком для схуднення, то вийде вельми привабливий напій. найважливіше, правильно підібрати рецепт і як можна більш чітко дотримуватися всіх вказівок, яким в ньому є.

 • . 2

  Отже, для приготування подібного, без всяких перебільшень, чудодійного засобу, необхідно, у першочерговому порядку, довести молоко до кипіння. Важливо звернути увагу на той факт, що приготування подібного засобу, як відомо, розраховане на позбавлення від зайвих кілограмів. Саме тому, необхідно віддати перевагу як можна менш жирні продукти. Благо, сьогодні знайти подібний варіант в магазині досить просто. Після цього необхідно нарізати імбир на тоненкіе кружечки і подрібнити їх. Коли все буде підготовлено, подібний корінь імбиру необхідно додати до киплячого коров’ячому молоку, все ретельно перемішати і залишити кип’ятитися ще на кілька хвилин. При цьому вогонь необхідно зменшити. На наступному етапі приготування йде так звана, робота з чаєм.

 • . 3

  Мабуть, не для кого не секрет, що зелений чай представлений в сучасних магазинах в досить широкому асортименті. Для того, щоб приготувати імбир з молоком для схуднення, необхідно використовувати виключно натуральний продукт, в якому немає ніяких штучних добавок. Багато людей не люблять подібний напій через те, що в деяких випадках він має злегка виражений гіркуватий присмак. Для того, щоб від нього позбавитися необхідно замочити зелений чай в теплій воді на одну годину. Тільки після цього його можна додавати безпосередньо до киплячої суміші молока і імбирного кореня. У тому випадку, коли даний інгредієнт пройшов попередню підготовку, відповідну суміш потрібно варити протягом п’яти міну. Якщо подібні дії не проводилися, то час приготування збільшується.

 • . 4

  Суміш з так званим, сирим зеленим чає необхідно варити, мінімум, десять хвилин. Після цього, до відповідного напою, використовуваному для значного зниження ваги, додають трохи цукру. Всі компоненти ретельно перемішуються між собою. У тому випадку, коли жінка, яка вирішила вживати подібний напій, знає про те, що схуднення позначається на її самопочутті, а також на зовнішньому вигляді далеко не найкращим чином, необхідно додати ще трохи лимонного соку. У даному випадку кількість використовуваного цукру необхідно певною мірою збільшити. Коли подібна суміш буде повністю готова, її варто зняти з вогню і дати охолонути. Вона ще не готова. Після того, як подібна суміш досягне кімнатної температури, її необхідно знову поставити на повільний вогонь і довести до кипіння.

 • . 5

  Такі маніпуляція (остужіваніе імбиру з молоком і нове нагрівання) необхідно провести три — чотири рази. Безумовно, багато жінок можуть звернути увагу на той факт, що в даному випадку найкраще вживати імбир для схуднення з лимоном. Адже з процесом його приготування набагато менше клопоту. Крім того, молоко, незалежно від того, наскільки мінімальний у ньому відсоток міститься жиру, все одно назвати досить прийнятним для зниження ваги продуктом, буде складно. Але, всі маніпуляції, які пов’язані з повторним кип’ятінням відповідної суміші і спрямовані саме на те, щоб позбутися зайвої ваги. Після повторення дій даного типу, відповідну суміш варто настояти протягом трьох-чотирьох годин в злегка затемненому місці. Потім все необхідно процідити через бінтік.

 • . 6

  Важливо звернути увагу на той факт, що позитивний ефект в процесі зниження ваги залежить не тільки від того, наскільки правильно було приготовлено даний засіб. Для того, щоб придбати бажану форму в якомога коротші терміни, приготований імбир з молоком, необхідно правильно вживати. Отже, що стосується температури, то краще всього щоб вона була кімнатної. Холодне або ж досить гаряче засіб здатний лише завдати певної шкоди організму. Крім того, пити дану суміш найкраще невеликими ковтками. Тільки в цьому випадку всі речовини, які входять до складу чаю зможуть в максимальному ступені проявити свої позитивні якості. Варто зауважити те, що подібний напій має сильно виражену сечогінну дію. Цей факт необхідно враховувати.

 • . 7

  Яким би неперевершеним ні ефект від застосування подібного засобу,. його не варто вживати в перебігу досить тривалого періоду часу. У день рекомендується випивати 2 — 3 чашки. Термін застосування може становити не більше двох тижнів підряд. Після цього необхідно зробити перерву, яка дорівнюватиме хоча б трьом тижням. Ні в якому разі не варто використовувати подібний засіб для схуднення, якщо існує непереносимість одного з компонентів. За відсутності зеленого чаю або ж банальному небажанні його використовувати, можна приготувати полегшений варіант подібного напою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :