Каскадний півонія: як виростити на клумбі?

каскадний півонія: як виростити на клумбі?

Вам знадобиться
 • Сорт деревовидного півонії
 • Посадка і підгодівля рослини
 • Обрізка рослини
 • Розмноження деревовидного півонії
 • Догляд за деревовидними півоніями
Інструкція
 • . 1

  каскадний півонія: як виростити на клумбі? Каскадний півонія — густий кущ з прямими НЕ розгалуженими гілками і великими нирками. Листя його перисті, а напівмахрові або махрові квіти досягають у діаметрі 25 сантиметрів. Деревоподібна півонія є популярним прикрасою саду, особливо красиво виглядає в групових посадках. Але як же його виростити? Сорт деревовидного півонії. Щоб кущ цвів щороку потрібно вибирати для посадки той вид рослини, який пристосований для тієї чи іншої кліматичної зони. Дізнатися чим відрізняється деревоподібна півонія, як виростити його і як за ним доглядати можна в пункті покупки насіння.

 • . 2

  Посадка і підгодівля рослини. Місцем для висаджування деревовидного півонії повинен стати сонячний або злегка затінений, теплий і тихий ділянку. Садиться це рослини один раз і на все життя. Проводити цю процедуру краще ранньої осені. Садять півонія у викопану заздалегідь яму 50 на 50 см, заповнену некислим субстратом торфу. Після цього грунт біля куща мульчують за допомогою кори або листя. На зиму його потрібно вкрити, і подбати про те, як удобрювати півонії навесні. Кращою підгодівлею буде розчин многокомпонентного мінерального добрива. Однак потрібно пам’ятати, що деревоподібна півонія не любить інтенсивних азотних добрив.

 • . 3

  Обрізка рослини. Щоб після посадки півонія придбав натуральний вигляд його не слід обрізати кілька сезонів. У цей час потрібно обмежитися видаленням зів’ялих квітів, щоб стимулювати утворення квітконосів на наступний період. Крім цього, слід відрізати підморожені стебла і відмерлі пагони. Досвідчені садівники порадять, як виростити півонії на дачі без особливих матеріальних витрат. Достатньо лише постійно стежити за станом куща і вживати необхідних заходів при його захворюванні.

 • . 4

  Розмноження деревовидного півонії. Цей процес досить складний: зібравши восени насіння, потрібно їх стратифікована протягом року. Можна, звичайно, спробувати прищепити деревоподібна півонія на корені іншого сорту цієї квітки, але це ще більш клопітка заняття. Найчастіше садівники-любителі розмножують дане рослиною діленням куща або прікапиваніем пагонів. Рекомендації як правильно садити півонії, отримані таким способом, можна знайти у фахівців ботанічного саду. Головне пам’ятати, що рослини повинні мати достатньо вільного простору, оптимальна відстань між ними — 1, 5 метра.

 • . 5

  Догляд за деревовидними півоніями. В принципі, ця рослина не вимагає особливої уваги. Досить його в міру поливати, проводити формуючу обрізку і вкривати на зиму. Також рекомендується після припинення цвітіння видаляти пагони до пазушной нирки. Щоб у зимовий час рослина не загинула, потрібно знати не тільки те, як правильно посадити півонія деревовидна, але і те, як його вкрити від морозів. З цією метою використовують нетканий матеріал.

 • . 6

  Фахівці проводять укриття півоній не тільки в тих районах, де спостерігаються сильні холоди, але і в зонах м’яких зим. Це допомагає запобігати весняне обмерзання нирок. А укриття півонії нетканим матеріалом абсолютно не відрізняється від зимового «будиночка» для троянд. Навчившись доглядати за деревовидним сортом рослини, можна посадити на ділянці кілька його видів, щоб дивуватися і радіти його цвітінню довгі роки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :