Ким працюють випускники суворовського училища?

ким працюють випускники суворовського училища ?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Книги про суворовців, спогади
 • Фільми про суворовців
Інструкція
 • . 1

  Навчання в Суворовському училищі загартовує молодих хлопців, робить з десятирічних підлітків подорослішали юнаків, здатних визначитися по життю, стати справжніми чоловіками. Поступивши в училище, хлопці звикають до режиму, відриваються від батьківського крила. Прикладом для підлітків стають їх педагоги, в основному, військові зі стажем. У житті у хлопців постійно присутні спортивні змагання, проходять військові навчання. Природно насамперед суворовське училище готує майбутніх офіцерів, так як хлопці крім шкільної програми вивчають військову справу.

 • . 2

  Але ж не всі випускники суворовського училища стають офіцерами. Хлопці вільні вибирати свою долю і самі будувати кар’єру. Якщо переглянути списки випускників училищ, серед них не тільки знамениті офіцери. Наприклад Стас Намін — знаменитий російський музикант і продюсер, теж навчався в Суворовському училищі. Є серед випускників і вчені (Володимир Васильович Макаренко), і державні діячі (Іванов Ігор Сергійович). Але ким би не став у майбутньому суворовець, роки в училищі не пройшли для нього дарма. Саме тут виростають цілеспрямовані, впевнені в собі особистості; міцніє чоловіча дружба.

 • . 3

  Не варто забувати і про викладачів училища. Адже вони також колишні випускники суворовського. Багатьом з них довелося побувати на полях битв, але цим не закінчилася їх кар’єра. (Корнілов Н. А., Рощин В. А. та інші). Вирішивши зайнятися педагогічною діяльністю, виховувати молоде покоління, вони продовжують служити Батьківщині, надаючи їй неоціненну послугу. Адже по справжньому виховують молодь приклади старших, а не підручники або лекції.

 • . 4

  Але не все так прекрасно, як здається на перший погляд. Зараз дуже багато говорять про дідівщину, як в армії, так і в суворівському. Чутки не виникають на порожньому місці. Тому не всі хлопці витримують, і доучуються до кінця. Деякі переводяться в звичайні школи. Але винятки з правил бувають всюди, а військову загартування ніхто не відміняв. Не всім до душі жити під абсолютним контролем, спати в казармах, ходити строєм. Але ж чоловік зобов’язаний змалку долати труднощі. А якщо хлопець ніжитися вдома на дивані і грає в комп’ютерні ігри, нічого хорошого з нього точно не виростить.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :