Коли і як розсадити півонії найкраще?

коли і як розсадити півонії найкраще?

Вам знадобиться
 • Корені півонії
 • Садовий ніж
 • Серпень
Інструкція
 • . 1

  В саду ростуть старі півонії, які дуже хочеться омолодити? Немає нічого простіше, ніж зробити це. Так що, насамперед потрібно взяти лопату, а потім почати процес омолодження. Але перед тим, переконатися, що за вікном літо і місяць серпень. Адже в інший час року розсаджувати півонії не бажано, це не принесе бажаного ефекту. Чому саме серпень-вересень? Справа в тому, що цей час є найоптимальнішим для нормального розвитку. Кожен дачник повинен знати, як розсадити півонії. У першу чергу необхідно витягти коріння. Щоб викопати їх, розрісся кущ варто трохи обрізати і зв’язати. Після чого акуратно підкопати півонії. Потім повільно очистити коріння від навислої грунту, при цьому варто виключити їх пошкодження. Для того щоб вийняти півонія із землі знадобитися взяти дві лопати, так процес буде в кілька разів спрощений.

 • . 2

  Варто відзначити, що тільки викопані корені досить ламкі, тому їх необхідно залишити на деякий час в тіні. Тільки після цього можна починати процес видалення. Не варто поспішати! Адже дуже легко зробити помилки і повністю зіпсувати кущі півоній. Процес поділу краще почати на столі, так буде кілька зручніше. Для цієї процедури знадобитися взяти гострий садовий ніж, секатор, молоток і багато іншого. Необхідно чітко розуміти, як доглядати за півоніями навесні. Адже це і є запорука успіху. Спочатку потрібно повністю видалити залишилися стебла, після чого підрізати коріння приблизно на 10 см. У цілому все залежить від сорту півонії. Варто пам’ятати про цей факт. Адже від правильно підрізаних коренів залежить успіх виконаної роботи. Після виконаної процедури варто зайнятися безпосередньо поділом.

 • . 3

  Так як розмножити півонії? Для цього коріння розглядаються і з них вибираються найміцніші. Молоді корінці найкраще посадити в сонячне і легко провітрюване місце. Що стосується старих кореневищ, то тут процедура дещо інша. Варто вибрати найкращі коріння, очистити їх від прогнилих і зіпсованих. Після чого відкласти їх в ящик, бажано з мохом. Чи є спосіб як правильно садити півонії? Розсаджувати їх відразу ж не потрібно. Тому що коріння повинні погрубіти. Для цього очікуємо 10 днів. Потім садимо їх в будь-яке місце. Варто відзначити, що після розсадження через рік, півонії не потрібно дати цвісти. Тому що це природне явище затримає розвиток куща і зробить його більш слабким. До всього треба підходити серйозно. Навіть якщо не зовсім зрозуміло як посадити півонія деревовидна. Необхідно проробити всі вищеописані процедури, але при цьому коріння підрізати на 20 см.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :