Коли не можна збивати температуру?

коли не можна збивати температуру?

Вам знадобиться
 • Морс
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Медики вважають, що до підвищеної температури варто ставитися як до помічника при лікуванні захворювання. Участь цього помічника має бути своєчасним, але коротким. Однак, висока температура тіла, як правило, лякає людей. Саме з цієї причини, як тільки у людини виникає жар, він відразу думає про те, як збити температуру.

 • . 2

  Жар є насправді бажаною реакцією організму на травму або хворобу, вона сигналізує про прагнення організму до самолікування. За допомогою високої температури організм бореться з бактеріями, шкідливими речовинами і вірусами. Саме з цієї причини збивати температуру, використовуючи жарознижуючі засоби потрібно далеко не завжди.

 • . 3

  Якщо у дорослої людини почався жар і при цьому у нього не має яких-небудь серйозних хронічних захворювань, то температуру, якщо вона не вище 38 градусів, збивати не потрібно. Збиваючи температуру в цьому випадку, людина лише заважає організму виробляти речовини, які йдуть на боротьбу з мікробами.

 • . 4

  Коли не можна збивати температуру? Якщо температура 38 — 38, 5 градусів тримається ще менш 3 днів, то збивати її також не рекомендується. Якщо за цей термін організм своїми силами не справляється з інфекцією, то лише в цьому випадку можна йому допомогти.

 • . 5

  Але що ж робити з високою температурою, яку не можна збивати, адже людина навіть при температурі 37 — 38 градусів відчуває себе розбитим. Щоб хоч трохи полегшити перебіг захворювання в цьому випадку рекомендується рясне пиття, в якості якого можна використовувати, наприклад, морс. Також можна допомогти організму в боротьбі з вірусом, забезпечивши хворій людині тепло. При цьому дуже важливо провітрювати кімнату, де лежить хворий, тому що бактерії і хвороботворні мікроорганізми мають властивість накопичуватися в повітрі. Крім цього, хворій людині буде легше дихати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :