Коли в Москві настає весна?

коли в москві настає весна ?

Вам знадобиться
 • Весна
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Весна завжди починається з повернення граків. Птахи прилітають, коли весь сніг вже майже стаял. Цей період називається «передвесняного». Він триває до кінця танення снігу. Буває, що в цей час середньодобова температура опускається нижче нуля. Як правило, закінчується цей період останніми холодами, що приходять під час зацвітання черемхи. Вже після цього приходить «предлетье». Як зустріти весну?

 • . 2

  Весну треба зустрічати у всеозброєнні. Адже після зимового періоду організм ослаблений браком вітамінів. Що б залишатися бадьорими і енергійними, фахівці радять поповнити запас вітамінів і корисних речовин природними продуктами. Для того, щоб уникнути застуди та вірусних захворювань, слід приділити увагу важливого для організму вітаміну С. Необхідно включати в раціон більше цитрусових фруктів: мандаринів, апельсинів, грейпфрутів. Дуже корисно вживати у весняний час страви з риби. Так само дуже корисно щороку, в міжсезоння, пропивати повний курс збалансованих вітамінів.

 • . 3

  Коли в Москві настає весна? Це питання займає багатьох. Одна з найвірніших прийме — День Святої Ксенії. Це один з днів (за календарем 2 лютого), по закінченні якого можна судити, який буде цього року весна. Кажуть — «Яка буде Ксенія — така буде і весна». Якщо в цей день з ранку буде йти сніг, а потім до кінця дня буде похмура, холодна або сльотава погода, це буде говорити про те, що на початку весни стане переважати погана погода. Якщо ж цей день буде ясним, без вітру і без опадів — весна побалує теплим сонечком і гарною погодою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :