Коли висаджувати насіння помідор?

коли висаджувати насіння помідор?

Вам знадобиться
 • Насіння помідор
 • Необхідне освітлення
 • Лампа
 • Вологість і тепло
Інструкція
 • . 1

  У перших числах березня, варто подбати про посіві насіння високорослих помідор, а низькорослих і тих, які можна висаджувати у відкритий грунт — наприкінці місяця. Кожен садівник, який займається вирощуванням овочів, має свій улюблений сорт томатів. Але, деякі, хоча і мають випробувані й улюблені сорти, які з року в рік дає стабільний і хороший урожай, пробують і щось нове.

 • . 2

  Добре, якщо сорти підібрані, ті, які можуть плодоносити в будь літо, адже погода така непередбачувана. Тим, хто має на своїй присадибній ділянці чи дачі хороші, опалювальні теплиці, найкраще насіння томатів висаджувати в лютому. Хто не має такої теплиці, але задається питанням, як посадити помідори, то краще не ризикувати настільки ранньою посадкою, адже для томатів потрібен хороший світловий день або додаткове освітлення для нормального розвитку культури.

 • . 3

  Потрібно не забувати, що помідори — рослини, що люблять довгі дні, освітлення для них має тривати 11 — 12 годин . Так що, для тих, хто не хоче або не має можливості створювати для томатів додаткове освітлення, краще рішення — це посів у березні, коли освітлення для цієї культури вже достатня. Для того, щоб відшкодувати пізню посадку, можна прискорити появу сходів.

 • . 4

  Все, що потрібно зробити — підвищити температуру грунту, куди висаджені насіння. При температурі грунту 28 — 30 градусів, томати зійдуть днів через 5. Отже, питання, коли висаджувати насіння помідор ми вирішили, а тепер порада: для прискорення росту пагонів, піднімати температуру вище 35 градусів не слід, а то все насіння можуть загинути. Для, ще не зійшли насіння, важливо не освітлення, а вологість і тепло. Ящики з насінням потрібно ставити в теплому приміщенні і накривати плівкою.

 • . 5

  Коли зійде перша зелень, то слід стежити, щоб грунті не була ні пересушена, ні переувлажнена. Вже зійшли насіння вимагає більше освітлення, якщо немає можливості натурального освітлення, то необхідно встановити лампи, які дають денне освітлення на 10 — 12 см. відстані. Чим вище ставати розсада, тим вище повинні бути лампи. Тобто, відстань між лампою і розсадою повинно залишатися на однаковому рівні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :