Короткострокова шенгенська віза: отримання, терміни

короткострокова шенгенська віза: отримання , терміни

Вам знадобиться
 • Документи
 • Вільний час
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Будь, хто любить подорожувати або змушений здійснювати ділові поїздки, хоча б один раз зіштовхувався з необхідністю оформлення візи. Всі, хто виїжджає за межі Російської Федерації, знають, що проїзд або знаходження на території деяких держав, нехай навіть короткострокове, вимагає відповідного дозволу. Для тимчасового знаходження або проїзду через територію країн, що входять до складу Шенгенської зони, потрібен спеціальний документ.

 • . 2

  Цей особливий документ дає право на перебування в цих державах. Саме таким дозволом і є шенгенська віза. Даний вид візи дозволяє її власникові перебувати в країнах, які в 1985 році підписали угоду про скасування паспортного контролю. Спочатку він був підписаний всього п’ятьма країнами: Бельгією, Німеччиною, Нідерландами, Францією і Люксембургом. Пізніше до них приєдналися й інші учасники.

 • . 3

  Для оформлення шенгенської візи потрібно надати певний пакет документів, який включає в себе такі документи, як закордонний паспорт і ксерокопія 1-ої сторінки, анкета і кольорові фото, паспорт РФ і ксерокопії всіх сторінок, документи, що підтверджують мету поїздки, довідка, що надає право на вивезення коштів, довідка з роботи і медичне свідоцтво.

 • . 4

  Короткострокова шенгенська віза — документ, що оформляється на термін від 1 до 3-х місяців. Дану візу відносять до типу С, який поділяється на три види: віза (С 1), що дозволяє залишатися на території країн Шенгену до 30 днів; візи (С 2 і С 3), що передбачають перебування на термін до 90 днів, але мають різний термін дії — одна дійсна рік, інша ж — лише 6 місяців; останній вид ( С 4) — дозволяє перебувати в зоні Шенгену до 90 днів в році і діє протягом 5 років.

 • . 5

  Крім того, власнику шенгенської візи слід пам’ятати про те, що вони можуть бути як однократними, так і двократними. Дана обставина має значення при розподілі терміну перебування в самій державі. Якщо одноразова віза видана на термін до 30 днів, пробувши 23 дня, власник не зможе по ній повернутися повторно на решту 7 днів. Саме тому громадянам, які виїжджають за короткостроковими шенгенськими візами, слід ретельно планувати свій проведення часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :