Куди можна піти вчитися на перукаря?

куди можна піти вчитися на перукаря?

Вам знадобиться
 • Перукарні курси
 • ВУЗи
 • Спеціалізований коледж
 • Спеціалізовані навчальні центри
Інструкція
 • . 1

  Професія перукаря на даний момент дуже затребувана, а витрати на освіту не настільки високі, потрібно тільки вибрати, куди піти вчитися. Найпростішим способом отримати професію перукаря — це пройти короткострокові курси. На освоєння всіх премудростей перукарської справи може піти від 1 до 9 місяців, все залежить від програми і ступеня засвоюваності матеріалу. За цей термін учень отримує базові знання, що стосуються варіантів стрижок, укладок, фарбування та іншого. По закінченню курсів учні проходять практику, де закріплюють отримані навички. Нерідко кращих учнів працевлаштовують в салони краси.

 • . 2

  Роздумуючи над тим, куди піти вчитися на перукаря, не варто відкидати варіант надходження в спеціалізований коледж, правда в такі заклади можна поступити тільки на базі дев’ятого класу загальноосвітньої школи. Однак на навчання в коледжі доведеться витратити цілих 2 року, але після його закінчення учням видається диплом, а не сертифікат, як у випадку з курсами. З дипломом перукаря можна відразу піти працювати, але краще по закінченню коледжу підвищити свій рівень знань і піти вчитися далі. А для цього буде потрібно записатися на курси перукарів, а також відвідувати всілякі семінари, які проводяться в місті.

 • . 3

  Також піти вчитися на перукаря можна до ВНЗ та спеціалізовані навчальні центри. Причому друге переважно, оскільки там потрібно буде вивчати тільки один напрямок, в той час як у ВНЗ доведеться вивчати ще фізику, філософію та інші предмети. Крім цього можна звернути свою увагу на зарубіжні школи та ВНЗ, але тільки на отримання професії доведеться витратити 6 років.

 • . 4

  Не важливо, де отримано освіту, головне, щоб теоретичні знання були підкріплені практикою, тому слід постійно вчитися у відомих майстрів і ходити на їх майстер класи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :