Куди можна піти вчитися в Єкатеринбурзі?

куди можна піти вчитися в єкатеринбурзі?

Вам знадобиться
 • Єкатеринбург
 • Коледж
 • Технікум
 • Училище
Інструкція
 • . 1

  Після того як учень закінчив школу, йому може бути неясно куди можна піти вчитися далі. Для початку потрібно подумати і вибрати, в якій сфері діяльності хотілося б працювати. Зазвичай багато людей з дитинства чимось цікавляться і замислюються про продовження своєї мрії в майбутньому. Потрібно щоб обрана професія подобалася самому собі, і тоді можна уникнути багато проблем. Ще дуже часта гонитва за великою зарплатою призводить до того, що студент розуміє, що він помилився у виборі. Значить, потрібно вибрати куди піти — в коледж, інститут чи університет. Коледж дає середня-спеціальна освіта. Інститути та університети — вища.

 • . 2

  Зараз будуть розглянуті різні навчальні заклади в Єкатеринбурзі, щоб зрозуміти куди можна піти вчитися в Єкатеринбурзі. Ось п’ять найпопулярніших на даний момент коледжів: Коледж економічний Уральський, де підготовчі курси тривають 1, 3 або 6 міс. Є філії в містах: Азбест, Ревда, Сухий Лог, Каменськ-Уральськ). Ще популярний коледж Уральського Державного Економічного Університету. Коледж залізничної медицини УрГУПС: лікувальна справа-підвищений рівень, на базі Спеціальності та спеціалізації. Коледж економіко-технологічний Єкатеринбурзький має філії у багатьох містах. Інститут Міжнародних Зв’язків пропонує вищу професійну освіту за напрямками Лінгвістика, Економіка, Менеджмент, Реклама та зв’язки з громадськістю.

 • . 3

  Ще можна спробувати поступити в НОУ ВПО Уральський інститут бізнесу або Урало-Сибірський Інститут Бізнесу-УСІБ, — це Бізнес-школа. Інститут менеджменту і туризму дає вищу освіту за спеціальностями: маркетинг, менеджмент, економіка — менеджер, маркетолог, бакалавр менеджменту, бакалавр економіки. Таким чином в Єкатеринбурзі дуже багато різних коледжів і вузів, і кожен навчальний заклад привабливо по-своєму. Ще слід пам’ятати, що кожному подобається різні спеціальності, і треба йти туди, куди хочеться. І тоді навчання буде швидким, нескладним і захоплюючим!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :