Куди піти вчитися на дизайнера після школи?

куди піти вчитися на дизайнера після школи?

Вам знадобиться
 • Курси дизайнерів
 • Училище
 • Університет
Інструкція
 • . 1

  Курси. Дизайнер — це досить популярна професія, яку може отримати практичний кожен. Питання лише в тому, куди піти вчитися, щоб отримати хороші знання і стати професіоналом. Хорошим рішенням буде записатися на курси дизайнерів, які розраховані на 3 — 9 місяців. Там можна отримати базові знання, а також пройти практику. Деякі курси пропонують ще й працевлаштування, що дуже зручно, оскільки не потрібно буде шукати роботу після їх закінчення. Вартість таких курсів не дуже висока, а заняття ведуться у зручний для учнів час.

 • . 2

  Училище. Роздумуючи над тим, куди піти вчитися на дизайнера, слід розглянути училище. Тільки туди беруть учнів, що закінчили 9 класів. Навчання триває 2 року, але за цей час можна навчитися багато чому, а не тільки азам, як на курсах. Крім того, в профільних училищах велика увага приділяється практичним заняттям. По закінченню навчання учень отримує диплом дизайнера, і цілком може почати працювати за фахом. Але багато випускників намагаються отримати більше практичних знань і влаштовуються в підмайстер до знаменитих дизайнерам, і тільки потім починають свою кар’єру, оскільки відразу запустити свою колекцію дуже важко, так як це вимагає серйозних фінансових вкладень.

 • . 3

  Університет. Знамениті кутюр’є на питання про те, куди піти вчитися на дизайнера, радять подати документи в університет. Так можна отримати не тільки вищу освіту в цій галузі, але і хороші знання. Хороша репутація у Національного інституту Дизайну (м. Москва), Британської Вищої Школи Дизайну, також можна піти вчитися в МГТУ імені А. М. Косигіна, доктором якого є знаменитий В’ячеслав Зайцев. Нерідко знамениті дизайнери помічають юні таланти і запрошують їх до себе на роботу, тому слід не упускати свій шанс і проявляти свої таланти під час навчання. Щоб стати дизайнером, буде потрібно не тільки закінчити курси чи університет, але мати ще й креативне мислення, завдяки якому можна виділитися і стати знаменитістю в світі моди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :