Куди піти вчитися після 9 класу: корисні поради

куди піти вчитися після 9 класу: корисні поради

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Довідник закладів
Інструкція
 • . 1

  Плюси продовження навчання в середньому спеціальному навчальному закладі після 9 класу: завершивши навчання в школі, і поступово в середній спеціальний навчальний заклад, підліток в очах оточуючих і самого себе автоматично здається вже дорослим людиною.

 • . 2

  Не важливо куди піти вчитися після 9 класу, важливо — добре навчатися. У разі хорошої успішності, в ссузах по — раніше платять стипендії. Навчаючись у ССУЗ, підліток отримує більше можливостей почати свій професійний шлях набагато раніше більшості своїх однолітків.

 • . 3

  На практиці, що проходить в ссузах, підліток отримає можливість отримати досвід ділового спілкування в світі дорослих людей. Відомо, що навчання в ссузів є прекрасною підготовкою до майбутнього навчання у вищому навчальному закладі, а також і до всієї майбутньої дорослого життя.

 • . 4

  Нерідко буває дуже непросто зрозуміти, куди ж найбільше хотілося б піти вчитися після 9 класу дитина. Що тоді робити? Підлітку можуть допомогти наступні поради. Постаратися прислухатися до свого серця. Чим підлітку подобається займатися, а що йому абсолютно байдуже. Яку роботу він може виконувати довгий час, без відчуття роздратування, а яку на дух не переносить.

 • . 5

  Мудро прислухатися до думки своїх батьків або друзів більш старшого віку. Необов’язково неухильно застосовувати всі їхні поради. Але отримання їхніх рекомендацій — досить корисно.

 • . 6

  Не менш корисно подумати, чого ж підліток очікує від майбутньої дорослого життя: тихою, розміреного життя в рідному місті, скромну зарплату, без надмірностей або ж підліток прагне до постійного кар’єрного зростання і більш забезпеченого життя. Залежно від переваги підлітка слід вибрати ту професію, яка сприяла б якнайшвидшому досягненню поставлених цілей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :