Куди піти вчитися після 9 класу в Кемерово?

куди піти вчитися після 9 класу в кемерово?

Вам знадобиться
 • Довідник
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Відповідно до законодавства РФ учні шкіл по завершенню 9 класів мають право продовжити навчання в інших середніх спеціальних навчальних закладах. Це дуже відповідальний крок у житті кожного підлітка, якому важливо його професійний саморозвиток. Багато учні, які отримали базову середню освіту замислюються, куди піти вчитися після 9 класу. Справедливо зазначити, що на території РФ діють середні професійні навчальні заклади, які мають рівномірний територіальний розподіл.

 • . 2

  Підліткові не знадобиться покидати рідний регіон для продовження навчання. Навчання в середніх професійних навчальних закладах має ряд переваг: 1. Розвиток у підлітка самостійності; 2. Зміна кола спілкування, що позитивно відбитися на розвитку особистості; 3. Можливість отримувати стипендію; 4. Можливість раніше працевлаштуватися; 5. На практиці, учні отримують досвід, який необхідний для виконання майбутньої роботи; 6. Чудова підготовка до можливого вступу до ВНЗ.

 • . 3

  Багатьом учням цікаво, куди піти вчитися в Кемерово і як вибрати професію. Як правило, в учнів мало особистого досвіду, щоб правильно визначитися з майбутньою професією, для цього необхідно: 1. Проаналізувати власні інтереси і здібності; 2. Прислухатися до думки батьків; 3. Уявити перспективу майбутньої роботи; Після цього можна буде вибрати професію, яку при бажанні можна освоїти в навчальних закладах міста.

 • . 4

  Наприклад, Кемеровський державний професійно-педагогічний коледж, готує техніків та майстрів приблизно протягом 5 років. Для вступу необхідно скласти іспити з російської мови та математики. Також, можливе отримання освіти за спеціальністю соціальний педагог. Навчання займе приблизно 4 року. Для іногородніх учнів надається гуртожиток. Довідки можна отримати за телефоном: 35 — 86 — 16. Також в інших місцевих навчальних закладах можна освоїти професію кравця, кондитера, медиків, педагога, автомеханіків та ін По закінченню 9 класів перед підлітками відкривається прекрасна можливість вибрати і освоїти бажану професію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :