Куди піти вчитися в Челябінську після 11 класу?

куди піти вчитися в челябінську після 11 класу?

Вам знадобиться
 • Атестат
 • Результати ЄДІ
 • Довідник навчальних закладів Челябінська
Інструкція
 • . 1

  Середньо-спеціальну освіту. Середньо-спеціальну освіту в Челябінську можна отримати в коледжах, технікумах і училищах. Їх в Челябінську величезна кількість, на будь-який смак. Туди можна поступати і після 9 класу, але випускники 11 класу мають перевагу в тому, що для них термін навчання менше. Куди піти вчитися залежить від випускника, його прагнень, бажань, амбіцій. І звичайно ж фінансових можливостей. Бо не у всіх коледжах і технікумах передбачено бюджетні місця.

 • . 2

  Іногороднім абітурієнтам також варто уточнити, чи надає навчальний заклад гуртожиток для приїжджих. Найпрестижнішими і популярними середньо-спеціальними навчальними закладами Челябінська є Челябінський юридичний коледж, Коледж Права та Економіки, Челябінський Економічний коледж, Челябінський Державний Професійно-педагогічний коледж.

 • . 3

  Вища освіта. Але більшість вчорашніх школярів прагнуть здобути вищу освіту. І ось тут вибір куди піти вчитися в Челябінську значно менше, а вимог до вступників більше. У Челябінську багато вищих навчальних закладів, але вступити туди набагато складніше, ніж до коледжу або технікум, а бюджетних місць там менше.

 • . 4

  А в деяких недержавних навчальних закладах тільки платне навчання. Найбільшою престижністю користуються наступні ВУЗи: Південно-Уральський Державний Університет; Челябінський Державний Університет; Челябінська Державна Медична Академія; Челябінський Державний Педагогічний Університет. У будь-якому випадку, яке б навчальний заклад Ви не обрали, потрібно усвідомлювати наскільки важливо якісну освіту в сучасному світі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :