Куди піти вчитися в Рязані після 9 класу?

куди піти вчитися в рязані після 9 класу?

Вам знадобиться
 • Рязань
 • Коледжі
 • Училища
 • Технікуми
Інструкція
 • . 1

  У кожного школяра по закінченні школи виникає питання, куди ж вчинити, щоб не пошкодувати про своє рішення. Напевно це одне з найважливіших і складних рішень, прийнятих учнем по закінченні школи. Склавши іспити після 9 класу, учень вирішує покинути рідну школу і почати навчання в новому закладі. В учнів є вибір надходити в той чи інший навчальний заклад. Тут він користується своїми знаннями і захопленнями. Піти вчитися після 9 класу можна в коледж, училище або технікум. У Росії в коледжах надається середню професійну освіту. У технікумі надається середню професійну освіти базової підготовки. А в училище готують людей для професійного виконання певної роботи.

 • . 2

  І так, куди піти вчитися в Рязані по закінченні 9 класів? Дуже популярний Столичний професійний бізнес-коледж. Серед інших рязанських коледжів це один з небагатьох коледжів, де можна здобути середню спеціальну освіту, навчаючись в групах вихідного дня без відриву від графіка роботи. Також можна поступити в базовий медичний коледж, рязанський коледж залізничного транспорту, рязанський державний технологічний коледж, рязанський коледж електроніки. Людей, бажаючих пов’язати своє життя з музикою чекають у музичному училищі.

 • . 3

  На території міста Рязані знаходиться рязанське православне духовне училище. Рязанський торгово-економічний технікум навчає з багатьох спеціальностей: технологія продукції громадського харчування, економіка та бухгалтерський облік, перевірка якості товарів і ін Ще можна спробувати поступити в кооперативний, нафтохімічний технікуми або в училища № 1, № 5 та № 6. Таким чином в Рязані є достатня кількість навчальних закладів для вступу після дев’яти класів школи. Потрібно просто визначитися з вибором того чи іншого навчального закладу. У Рязані багато перспективних коледжів, технікумів та училищ. Так само присутній великий вибір спеціальностей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :