Куди піти вчитися в Самарі після школи?

куди піти вчитися в самарі після школи?

Вам знадобиться
 • Скласти іспити
 • Тест на профорієнтацію
Інструкція
 • . 1

  Як випускникам шкіл визначитися з вибором майбутньої професії? У сучасній Росії все більше і більше уваги приділяється професійній орієнтації школярів в закладах середньої освіти. В основному така робота проводиться в ліцеях і гімназіях, зазвичай в старших класах. Дітей поділяють за двома профілями: природний і гуманітарний. І це дуже правильна робота, так як питання: «Куди піти вчитися?» для старшокласників стає дуже актуальним.

 • . 2

  Щоб розділити дітей за профілями з ними проводять тестування. спрямоване на виявлення у підлітків професійної орієнтації. Цей тест звичайно не вказує конкретну спеціалізацію кожного учня, але визначає схильності до груп професій, пов’язаних або з творчою діяльністю, в будь-яких її проявах, або з якоюсь механічною роботою. За результатом тесту з професійної орієнтації про відбувається поділ за напрямками в закладах середньої освіти.

 • . 3

  Створюються різні класи: математичні, лінгвістичні і так далі. Хочеться відповісти на питання: «Куди піти вчитися в Самарі?». І я на нього з радістю відповім. У Самарі дуже багато вищих навчальних закладів. Але потрібно вибирати серцем. душею і розумом. Всім дуже подобається Самарський педагогічний університет. У ньому колись вчилися учасники дуету «Баян mix», який зараз дуже популярний. Хоча в Самарі є і Академія мистецтв, навчальний заклад більш спрямоване на підготовку професійних артистів сцени. Не важливо де ви вчитеся, але якщо людині судилося стати великим актором-він ним стане, не дивлячись ні на що. Вибирайте серцем, дорогі випускники. Бажаємо всім здійснити свої мрії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :