Купання в соді для схуднення: показання

купання в соді для схуднення : свідчення

Вам знадобиться
 • Сода
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб розслабитися, відпочити, відновити сили і скинути пару зайвих кілограм відмінно підійдуть ванни з содою. Багато дівчат мріють схуднути швидко і без зусиль, і тоді в боротьбі за красу фігури на допомогу приходять всілякі обгортання, спеціальні препарати і ванни. Купання в соді для схуднення дуже корисно і популярно серед жінок. Сода очищає шкіру, виводить шлаки і токсини, а так само, за допомогою теплої води, розслабляє всі тканини і м’язи.

 • . 2

  Щоб приготувати содову ванну, буде потрібно 200 — 300 грам соди. Потрібно розчинити її заздалегідь в невеликій кількості води, а потім додати отриманий розчин в приготовлену ванну. Температура води повинна становити 36 — 40 градусів. За бажанням можна додати морську сіль і ефірне масло. У поєднанні з цитрусовими ефірними маслами, сода набуває ще і антицелюлітну дію. Приймати таку ванну рекомендується перед сном, протягом 20 — 30 хвилин, причому, починати можна з найменшої кількості часу, поступово все збільшуючи його. За одне застосування такої ванни можна скинути до 2-ух кілограм зайвої ваги. Рекомендується проходити курс даної процедури, що складається з 10 ванн, застосовуваних через день-два.

 • . 3

  Купання в соді, тим не менш, не допоможе, якщо при проходженні курсу таких ванн не дотримуватися принципів здорового харчування. Постійно вживаючи правильну і здорову їжу, можна буде без шкоди для здоров’я досягти ідеальної ваги і утримувати його на необхідній позначці. Такі ванни приймаються не тільки при надмірній вазі, існують і інші показання для проведення подібних процедур. Наприклад, фахівці радять їх для поліпшення кровообігу при набряках, для очищення лімфатичної системи, для дезінтоксикації при отруєннях різного виду чи при опроміненні радіацією. Такі ванни розслаблюють, знімають напругу і стрес, дають шкірі необхідний догляд.

 • . 4

  Схуднення відбувається за рахунок очищення організму від продуктів розпаду і виведення жирів разом з потом, сода розкриває пори, і жирові відкладення зменшуються на очах. Отже, найважливіше в такій ванні — добре пропотіти. Після проведення процедури потрібно загорнутися в теплий халат і лягти під ковдру — сода продовжуватиме свою дію, тому обполіскувати тіло звичайною водою або користуватися засобами для очищення не має сенсу. Скористатися ж скрабом для тіла можна безпосередньо перед прийняттям ванни — шкіра буде очищена від забруднень і відмерлих клітин, а значить, позитивна дія соди збільшиться в рази.

 • . 5

  Лежати в таких ваннах не рекомендується, краще приймати їх сидячи у воді по пояс, якщо ж проблемні зони знаходяться у верхній частині тулуба, то найкраще просто змочувати їх водою у міру потреби. За кілька годин до прийняття ванни не можна їсти, після — також бажано утриматися від їжі, дозволяється випити тільки кухоль гарячого трав’яного чаю.

 • . 6

  Не варто зупинятися на одних тільки ваннах, поряд з ними можна робити обгортання проблемних зон з косметичний глини або водоростей, важливо не нехтувати фізичними навантаженнями, навіть якщо вони будуть мінімальні, адже краще приділити час і позайматися трохи, ніж зовсім не діяти, і головне, що радять дієтологи — дотримуватися певної дієти. Вживати треба тільки здорову їжу, скоротивши по можливості споживання калорій.

 • . 7

  Содові ванни допомогли вже багатьом в боротьбі із зайвою вагою, про що говорить велика кількість захоплених відгуків на різних сайтах, присвячених жіночій тематиці. Спосіб приготування ванн вельми простий, саме тому ними використовуються частіше, ніж багатьма іншими засобами. Але все ж слід пам’ятати, що існують і протипоказання купанню в соді.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :