Ловимо карася вудкою

ловимо карася вудкою

Вам знадобиться
 • Вудка
 • Прикорм
 • Наживка
Інструкція
 • . 1

  Самим демократичним, доступним, а для багатьох і найприємнішим способом риболовлі є лов риби простою вудкою з невибагливої снастю: волосінню, поплавцем, грузиком і парочкою гачків. Якщо ж у водоймі, на березі якого комфортно влаштувався рибалка-любитель, водяться карасі, то при невеликому умінні і достатньому везінні йому гарантовано неперевершене задоволення.

 • . 2

  Особливих знань про те, як ловити карася навесні або влітку на вудку не потрібно. Цей вид рибного лову тим і прекрасний, що будь-який початківець рибалка при першій же лові може відчути захват від гнеться і вібруючого під вагою риби вудилища. Звичайно, слід запастися терпінням і рибальськими «секретними» інгредієнтами: приманкою і наживкою. Карась — риба невибаглива, приманити його можна простою мамалигою, яку неважко зварити з кукурудзяного борошна з додаванням макухи. Що стосується наживки, то запарених з тією ж макухою перловка — улюблене блюдо кожного поважаючого себе карася. Хоча й черв’як для нього виглядає вельми апетитно.

 • . 3

  приманити, наживи і ловимо карася вудкою! Але є ще одна важлива деталь: для лову карася потрібно особливе терпіння. Це не короп, який заковтує наживку різко і тягне поплавець на дно. Карась може кілька хвилин «принюхуватися» до наживки, «смакувати» її потрошку. Тому важливо дочекатися моменту, коли він дійсно «поведе» поплавок. І тут вже, чи не позіхаючи, але і без різких рухів, підсікати рибку.

 • . 4

  Не варто довіряти тим, хто стверджує, що лов карася вудкою є справжнім мистецтвом. Ні, насправді, це дуже доступний і захоплюючий вид відпочинку на природі. Розташувавшись з друзями або навіть наодинці з самим собою на березі озерця або тихою річечки, взявши в руки вудку і задумавшись про вічне в очікуванні першого клювання, як ніколи повно можна відчути єднання з природою, її одвічну гармонію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :