Ловимо на макарони: як варити макарони для риболовлі

ловимо на макарони: як варити макарони для риболовлі

Вам знадобиться
 • Макарони
 • Лук
 • Губна помада
Інструкція
 • . 1

  Більшість жінок, а сьогодні і багато чоловіків, не розуміють всієї краси риболовлі. У середні століття, серед знаті, рибалка вважалася справою мужицьким, для дворян було полювання. Але барон де Брас дю Валлон де П’єрфон (знаменитий, як Портос) ввів моду на риболовлю. З тих пір змінилися і снасті, і наживка. Зараз можна купити воблера або мормон на будь-який смак, проте наші діди обходилися підручній наживкою. Шматок кори, черв’як або гусениця — все це йшло на приманку. Про те, як варити макарони для риболовлі, замислюватися стали після 1772 року, коли син Петра Великого помітив на привалі під час потішного походу, як мальок кидається на миється посуд у річці. Пізніше, поговоривши з батьком, він отримав дозвіл самостійно рибалити на річці. І, всякий раз, бачачи, що збираються обідати, він цікавився, як готувати макарони для риболовлі, на що Петро дивився виключно крізь пальці, ігноруючи нападки Пестун. Великий Цар завжди протегував народним промислам. Однак, вистачить історії.

 • . 2

  Народна мудрість говорить — на березі хробака немає. Хто хоч раз рибалив, підтвердить це. А друга — у сусіда наживка краще — взагалі практично безперечна. Поговоримо про наживки. Щоб не довелося здавати вульгарний питання «на що ловиш?», Потрібно визначитися, що хотілося б зловити. Якщо ляща, то ця стаття буде корисна. Запитавши у кого завгодно, як готувати макарони з сиром, можна буде зрозуміти, як готувати наживку — вона повинна бути трохи недовареною. Добре задумана наживка — половина улову. Якщо на карася необхідно брати перловку, то на ляща тільки макарони, саме тому так важливо знати про те, як нафарширувати макарони. Можна його ловити і на хробака, але ж і на блешню чобіт йде. Як це дивно не звучить, але якщо наживка не та — можна взяти губну помаду. Якщо проста принада не допомагає, сміливо можна намазати її помадою, причому краще радянського або російського виробництва, результат чудовий.

 • . 3

  І ось, довгоочікуваний момент — ніч після лову. Вечеря на багатті, розмови про минулий день, плани на завтрашній день, смажена риба, неодмінно трохи горілочки, гарнір … Стоп, а як же гарнір на природі? Допоможуть ті ж макарони. Про те, як приготувати домашні макарони на природі, написана маса книг, тому зупинятися на цьому не має сенсу. Головне — не забути взяти із собою цибулю. Печена на багатті, він особливим відтінком вливається в будь-яку страву. Можна також подумати про те, як приготувати макарони з грибами, у разі, якщо залишилися макарони з наживки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :