Ловля карася навесні на фідер

ловля карася навесні на фідер

Вам знадобиться
 • Фідер
 • Наживка
Інструкція
 • . 1

  Швидше за все, перший спійманої рибою у багатьох став карась. Риба рухлива і живуча. Він живе в багатьох водоймах. Процес лову карася — це завжди захоплююче заняття. Для лову риби незалежно від сезону найкраще підійде фідер. Хоч навесні, хоч восени. Як тільки навесні на річці сходить лід, настає час лову карася. Самий пік активності риби — кінець квітня і травень. Карась плаває по всій водоймі в пошуках їжі і ідеальний час для його лову — це період після сходу сонця і прогріву води. Навесні карась більшу частину часу проводить біля берегів. Там він шукає прожиток у вигляді черевиків, молюсків, личинок.

 • . 2

  Як ловити карася навесні, що б додому повернутися не з порожніми руками? Враховуючи особливості весняного лову, немає необхідності закидати фідер далеко в глибину. Досить 1, 5 — 2 метрів. А це, як правило, завжди поруч з берегом. Фідер хороший тим, що обладнаний чутливим сигналізатором. Дуже важливо вибрати місце для лову. Краще якщо це буде заплаву. Звичайно навесні вода там добре прогріта. Карась не любить холодних течій і відразу йде. Пересуватися карась воліє зграйками уздовж берега. Саме тому за однієї поклевкой може відразу слідувати інша. Тому рибалці потрібно швидко реагувати, так як рибна зграя змінює напрямок пересування досить швидко.

 • . 3

  Така особливість лову карася навесні диктує довжину фідера до 3-х метрів. Вона цілком виправдана, тим, що лов проходить біля берега. А берега зазвичай повністю або частково зарослі чагарниками. Ловля карася навесні на фідер диктує свої правила. У цей час при лові на фідер не обов’язково використовувати для приманки прикорм. Риба дуже швидко мігрує уздовж берега, активно насичується малою кількістю їжі. І приманка не завжди її приваблює. Тому простіше знайти місце, де точно буде скупчення карася. Якщо вже без приманки ловити не вийшло, то підійде наживка з налиплим грунтом. Це не наситить рибу, але приверне. Карась любить по весні копатися в донних відкладеннях у пошуках поживи.

 • . 4

  Перед риболовлею добре було б вивчити дно, для того, щоб уникнути обриву оснастки. Якщо ні візуальних ознак риби, то, швидше за все у воді зачаївся хижак. Після підсічки, щоб порадіти вдалому рибалці, потрібно швидко відтягнути зловити рибу від можливих підводних перешкод, а вже потім спробувати побороти опір карася на гачку. Фідер ідеальний для риболовлі у водоймах зі стоячою водою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :