Магія: як повернути кохану людину?

магія: як повернути коханого людини?

Вам знадобиться
 • Яблуко
 • Фотографія
 • Магія
Інструкція
 • . 1

  У житті бувають різні неприємні ситуації. До однієї з них можна віднести догляд коханої людини. Як жінка в такий момент тільки не намагається його повернути, але часом звичайних розмов і дій стає недостатньо. Тому деякі хоч і з побоюванням, але все, ж просять допомоги у магії. Магія як повернути коханого за допомогою привороту і змов? Як це робиться? Про все це, далі піде мова. Існують три магічні ритуалу, що дозволяють впоратися зі сформованою ситуацією і повернути кохану людину. Перший з них отримав назву візуалізація. Що він собою являє і в чому його суть? Для такого ритуалу знадобитися, як би налаштувати людину на потрібний лад. Необхідно відчути його присутність, відчути аромат парфумів, представити перед собою силует, загалом, все до дрібниць. Далі треба реалістично вигадати, як ця людина лається зі своєю новою пасією і довільно дзвонить покинутої дамі. Важливо в цей момент представити всі до єдиної дрібниці, аж до того як людина дістає телефон і набирає номер.

 • . 2

  Тепер треба придумати так званий привід, з якого питання він буде дзвонити. Як користуватися магією і при цьому не нашкодити? Необхідно всю ситуацію відтворити в голові, кожне слово, благання про вибачення і знову ж, гарненько подумати про дзвінок. Деякий поштовх повинен подати коханій людині сигнал і змусити його зателефонувати. Другий ритуал отримав назву щасливе яблучко. Для того щоб все почати, знадобитися взяти звичайне яблуко, бажано щоб воно було корисним і ідеальним за структурою. Далі необхідно розділити його і написати на листочку ім’я пішов людини. Після чого варто вкласти листик між часточками яблука. Бажано робити таку процедуру в яскравий, теплий день. Адже тут основною складовою є ще і сонячне світло. Як використовувати магію в даному випадку правильно? Коли яблуко буде готове, його необхідно перев’язати червоною стрічкою і покласти на сонці. Потім, як фрукт засохне, його треба буде зарити біля будинку, де проживає коханий.

 • . 3

  Третій ритуал це приворот по фотографії. Для цього необхідно взяти фото, де є людина, якого треба повернути. Бажано щоб сторонніх там не було, адже в іншому випадку все може торкнутися і їх. Тут важливим є той факт, що робити приворот необхідно в п’ятницю. При цьому сама фотографія не повинна бути занадто старою. Як оволодіти магією без особливих зусиль? На стіл треба постелити червону тканину, зверху покласти фото лицьовою стороною вниз і запалити свічку (лівою рукою). Тепер в руки необхідно взяти ножик з сіллю і тримати все це над фотографією. Причому важливо примовляти: стань моєю любов’ю. Даний ритуал є найефективнішим. Звичайно, все залежить від бажання людини і правильності дій. Магія, магією, але простого людського ставлення ще ніхто не відміняв. Необхідно створити у своїй сім’ї лад і взаєморозуміння і тоді приходити до допомоги різних ритуалів просто не буде сенсу. Не рекомендується використовувати привороти і змови не за призначенням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :