Магія: як стати відьмою в реальному житті?

магія: як стати відьмою в реальному житті?

Вам знадобиться
 • Чаша з вином
 • Старий віник
 • Воскова свічка
 • Аркуш паперу
Інструкція
 • . 1

  За своєю природою в кожній жінці присутні магічні сили. Просто одні розвивають свої здібності, а інші їх ігнорують, і в результаті втрачають назавжди. Іноді відьмаками стають чоловіки, але подібне явище дуже рідкісне, і залежить від родової лінії людини. Жінки, які дуже сильно відчувають присутність в собі особливих сил, починають цікавитися: що таке магія, як стати відьмою? Для того, щоб стати відьмою, потрібно розвивати подаровані здібності.

 • . 2

  Щоб стати справжньою відьмою, для початку потрібно пройти ритуал посвяти. Для цього в будинку повинні бути присутні й інші відьми. Ні в якому разі на ритуалі не повинні бути присутніми чоловіки. Все що може зробити відьма, зустрівшись з молодим чоловіком — надати допомогу. Найчастіше хлопці хочуть дізнатися відповідь на питання: як повернути дівчину? Магія адже здавна допомагала в цьому випадку чоловікам.

 • . 3

  Ритуал посвяти відьми проводиться в день повного місяця. Всі збираються в одній кімнаті або у дворі. В чистий стакан наливається червоне сухе вино. Всі відьми по черзі беруть стакан в руки і промовляють слова: «Віддаю тобі частину очі мого, частина мого розуму, частина душі моєї чорної, частина сили, подарованій мені, стань нашої сестричкою і прийми нашу силу!». По закінченні ритуалу проводиться навчання, після якого можна дізнатися відповіді на самі різні питання, наприклад, як продати за допомогою магії квартиру або будь-яку іншу власність?

 • . 4

  Чи не кожній жінці пощастить, і вона зустрінеться в реальному житті з досвідченою Відункою, яка зможе дати відповідь на її питання — як же стати справжньою відьмою? У такому випадку, ритуал посвяти можна провести самостійно. Для цього беруть старий віник, вночі в понеділок, рівно опівночі, кладуть його на перехрестя і проговорюють наступне заклинання: «Закликаю сили неземні, сили темні і руйнівні, дух-свідок, прийди до мене і подаруй мені своє премудре вчення». Не потрібно думати, що одразу з’являться відповіді на питання, наприклад, як схуднути за допомогою магії? Духи не дарують відьмам знання. Вони всього лише дають своє заступництво тим, хто просить.

 • . 5

  Є ще один спосіб. Не багато хто знає — особисте життя відьми не завжди ідеальна, ця людина все життя несе на собі важку ношу, яка поступово все більше і більше тисне на нього. Щоб позбутися від неї, перед смертю потрібно передати свої знання іншої жінки, яка стане наступною відьмою. У момент смерті потрібно доторкнуться до руки вмираючої в цей момент вона отримує можливість дізнатися, як позбавиться від боргів, магія за які була їй дана. З останнім подихом вмираючої сила духу переходить до стоїть біля неї поруч жінці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :