Магія: як вийти заміж за багатого?

магія: як вийти заміж за багатого?

Вам знадобиться
 • Бажання стати дружиною багатого чоловіка
 • Віра
 • Час
 • Церковні свічки
 • Церква
 • Гілки дерев
Інструкція
 • . 1

  Магія — це нетрадиційний підхід до проблем, заснований на прагненні вплинути на події, використовуючи тонкий рівень світобудови. Цей метод досягнення бажаного містики розділили на декілька класів. Особливо популярний білий: у ньому немає користі, він заснований виключно на шануванні божественного. Тому багато знахарі використовують у своїй практиці прийоми, основою яких є біла магія. Як вийти заміж знають всі чаклунки і тому вони радять застосовувати обряди, що не приносять нікому шкоди.

 • . 2

  Можна для цих цілей використовувати і церемоніальну магію, яка складається з каббалістичних ритуалів, заснованих на покликанні вищих сил. Проте варто уникати некромантії і чаклунства — це зловживання понад-силами. До однієї з різновидів творить типу відноситься і сільська магія. Як скласти іспит або яким чином вийти заміж, можуть повідати бабусі, які прожили своє життя в російській глибинці. Вони знають про ці обрядах не з чуток, адже багато разів використовували їх, домагаючись бажаного.

 • . 3

  Неординарні методи допомагають зустріти багатого чоловіка, здатного забезпечити свою пасію. Ось про них і піде мова в цій замітці. Практично кожна дівчина бажає вийти заміж за забезпеченого хлопця, але такий зустрічається не кожній. А якщо не ганятися за багатіями, а прагнути бути ближче до коханого, то вирішити фінансові проблеми допоможе та ж магія. Як знайти роботу, як швидше віддати борги за машину або квартиру — це питання, що стосуються тих сфер життя, на які можна вплинути.

 • . 4

  Але якщо не подобаються женихи з середнім доходом, тоді за допомогою магічних пасів можна реалізувати свою заповітну мрію. Для цього необхідно слідувати наведеної нижче інструкції. Потрібно сходити пішки до церкви і придбати там двадцять шість свічок. Тринадцять поставити до тих ікон, до яких тягне. Однак не треба розміщувати їх там, де це робиться за упокій душі — так можна спровокувати негатив. Про це попереджають ті, хто знає як навчитися чорної магії.

 • . 5

  Решта тринадцять свічок слід поставити перед іконами, примовляючи: «Господи, збережи і спаси раба твого, якого присвятив в чоловіки мені. Амінь ». У ніч тієї ж доби треба взяти по гілочці від чоловічого і жіночого дерева (наприклад, від верби і тополі), переплести їх разом і зв’язати червоною вовняною ниткою. Сільські чаклуни говорять, що такий прийом — досить сильна магія. Як залучити любов необізнаній в тонких енергіях? Звичайно ж, слідувати вказівкам досвідчених магів!

 • . 6

  А вони рекомендують розташовані на блюді гілки покрити плавиться воском палаючої свічки, приказуючи: «Як наші дві гілки сплелися на повіки віковічні, зчепилися і ні в життя не розчепити. На прибуток і добро, на довге сімейне життя. Амінь ». Читати це слід, поки свічки не потухне. Потім прутики ховають в затишному місці до весілля. А після треба кинути їх у річку — адже вони виконали свою місію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :