Магія: як виконати бажання силою думки?

магія: як виконати бажання силою думки?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Навчитися магії
 • Чорна магія
 • Залучити клієнтів
 • Повернути улюбленого
Інструкція
 • . 1

  У кожної людини є бажання. Комусь для щастя не вистачає крутий машини, комусь кохання. Якщо життя не здається повноцінної через брак цих бажаних речей, то людина постійно буде на цьому зосереджуватися і всі думки будуть зайняті тим, що нам чогось не вистачає. Так чому ж цей нескінченний ресурс, думки — не направити в потрібне русло? Адже в цьому-то і полягає вся магія. Як виконати бажання за допомогою магії цікавить багатьох.

 • . 2

  По суті магія — це лише результат думок. Те, про що думаєш в даний момент, формує почуття, а вони в свою чергу впливають на результат усіх вчинків і дій. Щоб дії приносили бажаний результат, треба навчитися правильно керувати своїми думками і почуттями. Як можна навчитися магії, знаючи все це? Потрібно не тільки щиро вірити в те, що бажання здійсняться, але також необхідно представляти ніби воно вже виповнилося, відчувати справжню радість від цього і, головне, робити те, що необхідно для досягнення мети. Лише радісні і позитивні думки привернуть такі ж почуття, а вони вже в свою чергу додадуть сили діяти. І діяти так, щоб бажання перетворилося в реальність.

 • . 3

  Деяких, можливо, цікавить питання як зайнятися чорною магією. Так, чорна магія може творити чудеса, але вона вся просякнута негативом. Про неї варто задуматися тільки в самому крайньому випадку. Вченими давно доведений той факт, що позитивна думка чи вчинок на енергетичному рівні набагато сильніше негативною. І посилаючи позитивну думку у Всесвіт, можна отримати тільки позитивні результати своїх дій.

 • . 4

  Іноді про магію думки доводиться чути і в бізнесі. Щоб збільшити дохід важливо знати як залучити клієнтів. Магія тут полягає лише в тому, що необхідно точно знати, що клієнт хоче отримати і з радістю пропонувати йому це. Тут буде діяти закон тяжіння. Хороші думки і вчинки будуть притягувати потрібних людей.

 • . 5

  Справи сердечні теж іноді вимагають втручання вищих сил. Кожній людині не раз доводилося чути, що існує біла магія. Як повернути коханого за допомогою такої магії можна дізнатися лише зрозумівши її суть. Володіючи розумом і вміючи мислити правильно і позитивно, людина здатна на багато що. Віра в свої можливості і прагнення до бажаного — ось ключ до здійснення бажань.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :