Магія: як забути людини і перестати страждати?

магія: як забути людини і перестати страждати?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Олівець
 • Аркуш паперу
 • Тонка свіча
 • Сірники
Інструкція
 • . 1

  У житті всяке трапляється, адже неможливо все передбачити заздалегідь і не виходить попередити весь життєвий негатив, який надовго зависає в підсвідомості тяжким вантажем. І, якщо сталося щось погане, наприклад, нерозділене або заборонене кохання, передчасна втрата коханого або сварка з ним, то допоможе магія. Як забути людину, і найголовніше, як перестати до нього відчувати любов і прихильність, повідає будь-який досвідчений чаклун. Однак є ритуали, позбавляють від душевних мук і серцевого болю, які під силу людям, що не володіє досвідом цілеспрямованого впливу на реальність.

 • . 2

  Вони виникли ще в давні часи, коли всі живі істоти були близькі до тонкого рівню світобудови, і тому їм допомагали природні стихії у вирішенні різних питань і проблем. Ритуал, в якому задіяні сили природи, — найсильніша магія. Як поставити захист, або як не впадати в депресивні стани — це дрібні питання, не заслуговують на увагу, згідно сприйняттю того, хто зміг її осягнути. Однак і проста людина може звернутися за підтримкою до вітру, вогню, воді і землі, щоб вони посприяли у проведенні спеціального обряду, що допомагає забути когось.

 • . 3

  Приступаючи до такого обряду, необхідно запалити церковну тоненьку свічку, взяти олівець і аркуш паперу (чистий, без ліній і клітин) і присісти на зручний стілець або в м’яке крісло. Щоб налаштуватися, на що виконується таїнство, треба усамітнитися, відключити телефон, запалити свічку і зосередити свої думки на конкретній людині. Однак тут не використовується чорна магія. Як приворожити хлопця, знає багато хто, хто з нею знайомий. І в тому випадку створюється енергетична прив’язка. У цьому ж — необхідно подібний канал обірвати, щоб наступило моральне і душевний спокій.

 • . 4

  Продовжуючи маніпуляції з позбавлення від непотрібних душевних мук, потрібно уважно подивитися на аркуш паперу, при цьому слід ловити внутрішні відчуття. Вже через деякий час приходить усвідомлення того, де знаходиться енергетична прив’язка до того, хто так сильно засів в пам’яті і серці. Ось тут вже і починається ментальна магія. Як забути кохану людину, підкаже власну підсвідомість. Воно створить якусь форму у свідомості, яку необхідно зобразити на папері. Причому зовсім не важливо, який це буде малюнок, головне — позбутися з його допомогою від внутрішнього болю.

 • . 5

  Коли картинка буде готова, слід підпалити лист паперу від свічки, саме в тому місці, де намальована фігурка. Зображення повинно згоріти повністю. Тепер залишається тільки викинути попіл, згорілого паперу в унітаз і змити три рази. Свічка нехай догорить до кінця. Якщо за один раз не вийде досягти потрібного результату, треба повторити цей ритуал ще пару разів. Описаний обряд нікому не принесе шкоди — ні маніпулятору, ні іншій людині. Це ж не поради чорної чаклунки про те, як позбавитися від суперниці. Магія — це, перш за все, гармонійна взаємодія з енергіями світу, яка не порушує загального балансу.

 • . 6

  У даному випадку вогонь понюхає непотрібну прив’язку, існуючу між страждаючим і тим, хто змусив його переживати і звільнить першого від гнітючих емоцій. Йому відразу стане легше, адже зникне невидимий канал, по якому йшла інформація, влиявшая на почуття і викликала негативні думки. Пам’ять буде пам’ятати ту особистість, але почуття, позбавлені підживлення, вже не турбуватимуть, як раніше і не заподіють болю і страждань. Попросту кажучи, загубиться всяке відчуття того людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :