Магія: як залучити любов і вийти заміж?

магія: як залучити любов і вийти заміж?

Вам знадобиться
 • Точність загадування бажання
 • Самостійно або за допомогою фахівця?
 • Обряди на будь-який смак
Інструкція
 • . 1

  Точність загадування бажання. Як стверджується, Всесвіт виконує тільки ті бажання, які мають точні визначення. Якщо жінка, загадуючи себе чоловіка, просить, щоб він був успішним директором якої-небудь фірми, але при цьому проводив пів дня з нею, то це апріорі неможливо, навіть для такого чарівництва, як магія. Як залучити любов? — Це питання необхідно вирішувати за допомогою магії, і не мріяти про одну тільки весілля. Хіба заміжжя зробило щасливих всіх жінок? Є така приказка: заміж — не напасть, аби замужем не пропасти. Тому, благаючи у Всесвіті щастя, краще просити про зустріч з справжнім коханням. Тоді мета буде більш ясна. Найголовніше — це вірити. Без віри жодне закляття або наговір не спрацює.

 • . 2

  Самостійно або за допомогою фахівця? Кожна робота має своїх фахівців і майстрів, до яких можна звернутися за допомогою, навіть такий тонкий предмет, як магія. Як вийти заміж або зустріти свою другу половинку — це основне проблеми, які вирішуються магами на замовлення. Але, обережно! Серед таких спеців часто спостерігаються шарлатани і новачки, які в кращому випадку залишать замовника без зайвої тисячі рублів, адже з такими речами не жартують — це чаклунство, магія. Як скласти іспит, знає будь-який студент, а от як займатися такою справою правильно — далеко не кожен чарівник. Можна спробувати почитати про нескладні любовні обряди самостійно, попитати про тонкощі у знаючих людей і тільки тоді приступати до роботи.

 • . 3

  Обряди на будь-який смак. Отже, після того, як людина вирішила провести магічний обряд самостійно, йому на вибір долею буде запропоновано декілька різновидів обрядів. Тут, як мовиться, на будь-який смак. Від змов на хліб-воду до відвідування різних і часом далеко не найприємніших місць, наприклад, кладовища, хоча з останнім краще почекати. Так, така вона-або повернути коханого — для неї немає нічого неможливого. Звичайно, є обряд не складні, наприклад, необхідно прочитати кілька разів чарівне заклинання при палаючій червоною свічці. Для деяких обрядів потрібен виїзд на природу, щоб скупатися у росі. А є і зовсім дивні: помити у всій квартирі підлогу за годинниковою стрілкою і покупатися в цій воді. Кажуть допомагає. Ось тільки не варто дізнаватися, як навчиться чорної магії. Любов — вона світла і добра, завдяки їй твориться добро в цьому світі і народжуються діти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :