Магія: як завагітніти за допомогою магії?

магія: як завагітніти з допомогою магії?

Вам знадобиться
 • Червона свічка
 • Дзеркало
 • Листочок
Інструкція
 • . 1

  Люди раніше часто вдавалися до допомоги магії з різних причин. Так намагалися зцілити хворого, викликати дощ і просто заслужити благодушності у богів. Сьогодні людство не відстає від своїх предків і часто просить допомоги у потойбічних сил. Звичайно, зараз з її допомогою мало лікують і викликають дощ, але все-таки їй користуються. Часто люди від безвиході використовують ритуал, щоб допомогти собі дивом, на яке здатна магія. Як завагітніти — це найбільш частий питання, в якому вона іноді допомагає. Цей ритуал необхідно проводити після молодика, тобто відразу після того як з’явиться молода місяць. Увечері жінці потрібно встати навпроти великого дзеркала і оголити живіт так, щоб його було видно його відображення. Після цього треба водити по животу рукою за годинниковою стрілкою і говорити слова змови на вагітність. Це потрібно робити тільки на самоті і без страху, що хтось може прийти.

 • . 2

  Унікальним у своєму потенціалі є релігія і магія. Дуже давно почала використовуватися магія. Як релігія з’явилася давно, так і чарівництво відомо з незапам’ятних часів. Майстрами називають людей, які здатні нести її, як релігію. З магії, по суті, вийшли всі релігії. А далі розказано, як змусити людину подзвонити. Магія допоможе і в цьому питанні. .

 • . 3

  Для цього допоможуть змови. Всі вони працюють на те, щоб людина подзвонив або прийшов у гості. Завчити такі чарівні слова не складе труднощів, так як вони не великі і легко запам’ятовуються. А далі розказано як ще використовується магія. Як знайти загублену річ без праці за допомогою змови.

 • . 4

  Як кажуть, змови дійсно допомагають повернути загублену річ. Але перед цим все-таки радять постаратися знайти річ самостійно, щоб не витрачати на це енергію. Якщо пошук не увінчався успіхом, то можна застосувати пошуковий ритуал. Для цього необхідно підійти до місця, де річ була останній раз, і вимовити слова змови. Але це треба робити, тільки якщо річ була вкрадена. Якщо річ не крали, то можна використовувати змова на свічку. Перед цим потрібно обов’язково сходити до церкви, після чого купити червону свічку. Увечері свічку необхідно запалити і на вогонь вимовити слова змови. Після цього потрібно викинути свічку на перехресті.

 • . 5

  Багато людей у великих містах самотні і страждають від цього. На такий випадок слід опису, як позбутися самотності. Магія без праці вирішить цю проблему. Для цього ритуалу необхідно слово «самотність» написати так: ОДИНОЧЕСТВООДИНОЧЕСТВОДИНОЧЕСТОДИНОЧЕСОДИНОЧЕОДИНОЧОДИНООДИНОДИОДО. Після цього листочки треба завжди тримати при собі так, щоб він торкався до тіла. Щодня потрібно відрізати по одному рядку знизу вгору і розвіювати ці листочки за вітром. З кожним рядком буде йти самотність і її причини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :